Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Mnoho nečekaných hru Simona, kterou jste všichni hráli

Mnoho nečekaných hru Simona, kterou jste všichni hráli

jak si jeden vezme hru Simona a učiní to neuvěřitelně úžasné? Lidé na North Street Labs – hackerspace v Portsmouth, Virginii – našli tajemství a je to všechno v popravě. Otočili tuto židli stůl do mince operované Simon hry, která skrývá podstatné překvapení.

Očekáváme, že bys měl být schopen odhadnout tajemství. Mnoho mincí provozovaných turistických atrakcí jezdí, a to je tak. Jako jejich Red Bull Stvoření vstupu tým vyvinul základnu pro stůl kolem podlahové vyrovnávací paměti 2000 watt. To jsou druh věcí, které byste viděli školník v osmdesátých letech s využitím polství dlaždice střední školy. Tenhle se stává potřást Bejesusem z hráče, který dělá chybu. Abychom vám pomohli sát do hry To se nestane nejlépe. Musíte to udělat minulost alespoň čtyři kola, než uděláte chybu.

Zbytek hry je podle očekávání. Hrací prostor je dobře mletý z kusu dřeva s akrylovými okny sloužící jako tlačítka. Zřejmě nejvýznamnějším problémem s touto částí stavby je nalezení způsobu, jak držet vše společně navzdory intenzivním vibracím. Podívejte se na sebe v klipu po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *