Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Wondershare RepairIt je nejlepším nástrojem pro opravu poškozených dat na počítači Mac nebo PC

Wondershare RepairIt je nejlepším nástrojem pro opravu poškozených dat na počítači Mac nebo PC

Wondershare RepairIt vám umožní opravit poškozená data na vašem počítači se systémem Windows nebo Mac. Právě zde jsou podrobnosti o tom.

Ztráta videí není konceptem zábavy, protože to může naznačovat, že ztratíte nějaké zásadní záběry, ať už se jedná o den svatební akce, první kroky dítěte nebo sportovní událost.

Ať je to cokoli, objevení metody, jak oživit video k životu, je obrovská nabídka a také ideální, nyní existuje jedna docela fantastická metoda, která to díky Wondershare udělá.

Wondershare RepairIT je fantastická metoda pro opravu pracovních videí, ke kterým nemůžete získat přístup z jakéhokoli důvodu, stejně jako si jej můžete stáhnout nyní pro Windows i MacOS. Můžete to dokonce vyzkoušet pro bezplatné, takže nevyžadujete utratit žádný typ peněz na to, abyste aplikaci vzali za roztočení, než pochopíte, zda je to něco, co pro vás bude fungovat nebo ne.

Wondershare Repairit – Úvod

Oprava je nástrojem pro opravu videa a to je také to, co může být tak výkonným. Existuje však mnohem více dat, která tato aplikace může také zachránit, včetně významných dat z významných aplikací včetně Excel, Word, PowerPoint a další. PDF jsou rovněž podporovány, takže můžete zotavit libovolný typ dat, která jste stáhli z internetu.

Potřebujete opravit práci s údaji, které nejsou papírem nebo video? Žádný problém, opravář může také spravovat zvuková data včetně M4A, ACC a MP3.

Klíčové funkce

Jednou z věcí, které činí opravu tak výkonným, je počet datových typů, které dokáže opravit, ale také může všechno udělat téměř okamžitě pomocí základního režimu. Ti, kteří vyžadují trochu mnohem více spravují, však mohou také využít pokročilé funkce oprav videa, která projde krok navíc pro případy, kdy jsou údaje obzvláště strašně poškozeny. Jednotlivci mohou dokonce dodat ukázkové video pro opravy, které lze využít jako průvodce při práci s magií.

Oprava online

Nechcete si stáhnout celou aplikaci, jen abyste opravili video? Oprava na internetu je webový alternativní k aplikaci Primary RepairIt, která může opravit pouze pracovní videa, ale pokud je to něco, co požadujete, můžete to vyzkoušet zdarma. Video údaje o velikosti 200 MB lze opravit, přičemž denně nabízíte až 10 služeb pro opravu videa.

Ti, kteří se snaží stáhnout opravu, mohou nyní získat ruce na aplikaci ideální z webu Wondershare.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 15.6 na iPhone a aktualizaci stavu iPadu

Stáhnout: iOS 15.6 Konečné odkazy na IPSW OTA a také iPados 15.6 Out

Beta kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 5 ke stažení, datum vydání: Kdy se očekává, že Apple vydá?

Stáhnout: iOS 16 Beta 4 odkazy na ipsw pro iPhone, iPad Out for Devs

IOS 16 Beta 4 Profil Data Stahování aktualizace OTA bez vydání účtu DEV

Stáhněte si odkazy IOS 16 Beta 4 IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *