Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Fubarino soutěž: řazení s velikonoční vajíčko

Fubarino soutěž: řazení s velikonoční vajíčko

několik měsíců let zpět Vyrobil řazení pro některé SIM Racing, což se výrazně zlepšilo na jakýkoliv typ systému, který využívá klávesnici.

SHIFTER je konstruován z nějakého dřeva šrotu, řezací deskou řez s tvarem H-brány, stejně jako několik arkádových mikrospínačů. Obří šroub zámky do několika skříňových sponek pro každou polohu převodovky, stejně jako sada mikrospínačů spojených s herní podložkou USB říká [WES] online vozidlo, ve kterém by měl být in.

Je to fantastická stavba, nicméně, protože se jedná o vstup pro naši soutěž Fubarino, [Wes] potřeboval k tomu, abychom umístili velikonoční vajíčko s Hackaday URL tam někde. Pro vyřešení tohoto problému, [WES] modernizoval elektroniku s Teensy 2.0. Když jsou převody přesunuty do 1., 3., 3., stejně jako 7., Teensy bliká URL v Morse, stejně jako otevírá webový prohlížeč, který tune nahoru Hackaday.

Nejen, že je to fantastická stavba, je to také velmi, extrémně jemné velikonoční vajíčko pro naše preferované webové stránky. Demo vejce níže.

Toto je záznam v soutěži Fubarino. Odeslat svůj záznam před 12/19/13 pro možnost jedné z 20 fubarino SD desek, které Microchip se postavil jako ceny!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *