Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics LED dioda MB je další generace hádanek LED obrazových bloků

LED dioda MB je další generace hádanek LED obrazových bloků

se setkat s CLED, sadu interaktivních 8 × 8 LED dlaždic. Dejte je vedle sebe a budou se orientovat na video obrazovku, která je součtem částí. Pokud to zní známý, je to proto, že jsme viděli koncept dříve v glip projektu. [Guillaume] nám říká, že MB LED je nová verze glipu a z toho, co jsme viděli, že učinili hodně pokroku.

Hardware je dobře navržen. PCB hostuje mikrokontrolér STM32 a pár hlavových hlaviček, které přijímají modul LED LED LED RGB LED. Dvojice držáků baterie AA tvoří nohy pro zařízení. Každý z nich má infračervené přijímače / páry emitoru na každé ze čtyř okrajů a neustálé ankety pro své sousedy.

Co nás opravdu zaujme, je algoritmy, které používají pro komunikaci. Freertos běží na procesorech ramen a byla vyvinuta série zpráv, které umožňují blokům volit lídr, a následovat jeho příkazy prostřednictvím distribuovaného systému. Podívejte se více o těchto algoritmech na stránce uvedené výše a připojte se k nám po přestávce vidět demo video.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *