Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 3W Handheld Laser zvyšuje naději na originální lightaber jednou

3W Handheld Laser zvyšuje naději na originální lightaber jednou

, že bannerová obraz se může zdát trochu bitový thaktrický, ale je to skvělé reprezentace toho, co tento 3W kapesní laser může skutečně udělat. Otočte věc na poněkud kouřovém prostoru, stejně jako to vypadá přesně jako tenký světelný světelný lightsaber.

Jaký typ technik byste očekávali, že tu věc vystupovat? Možná to vypne nějaké černé balóny? Připravte se na šokován, protože je to řád mnohem mocnější než to. Video níže ukazuje hořící, stejně jako zapálení sbírky produktů téměř okamžitě. [Styrystyro] zkontroloval jeho vývoj zapálením papíru, lepenky, flash paper, blesk prášek, hořel hůlkou dřeva, stejně jako zapálení skryté sloučeniny na konci videa. Jeden z našich oblíbených je však, když řídí solární poháněný autíčko s intenzivním paprsku.

Vytáhl diodu z projektoru DLP, stejně jako pohání s dvojicí 18650 lithium iontových baterií, které jsou často objeveny v notebookech. Udělal samotný kryt. Vypadá to fantasticky, ale nemůžeme nicméně pomoci, zda by byly prvky ve formě uskutečněného repliky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *