Stáhněte si tapety Oppo R9 a R9 Plus Stock

Většina čínských značek smartphonů se zdá být tak posedlá Apple, že neváhají jít na úroveň očividných kopií, pokud jde o design iPhone, ale také vzhled a pocit iOS.

Ať už se jedná o Xiaomi, Zte, Oppo, Huawei, Gionee, Infocus, Elephone nebo jakýkoli jiný výrobce smartphonů, najdete ve svých zařízeních stopy a záplaty „inspirace“ iPhone.

OPPO je jedním z nejpopulárnějších čínských OEM smartphonů, které vyrábějí cenově dostupné zařízení. Ve skutečnosti samotný klíč k jejich popularitě spočívá v vzhledech inspirovaném iPhone a cenovnici přátelské k kapse. Oppo R9 a R9 Plus byly vydány v březnu tohoto roku. Zatímco R9 má displej 5,5 palce (1080 x1920 pixel), R9 Plus má neuvěřitelný 6,0 palcový displej s rozlišením plného HD.

Vzhledem k tomu, že výrobce uvádí na trh tato zařízení jako „odborník na selfie“, Oppo R9 a R9 Plus má na obou stranách kameru 16MP. Jak se nehanebná kopie iPhone 6S tyto telefony jsou zřejmé, stejně jako se podíváte na rozhraní fotoaparátu.

No, Oppo R9 a R9 Plus může chybět originalita, pokud jde o design a uživatelské rozhraní, ale není pochyb o tom, že tapety z těchto telefonů mají čistě svěží a ohromující vzhled.

Dnes pro vás máme kompletní sadu Oppo R9 a R9 Plus. Telefony přicházejí s 5 zcela novými tapetami, které vypadají zatraceně oční. Netřeba dodávat, že všechny tapety jsou v rozlišení portrétu portrétu 1080 x 1920. Chcete -li stáhnout tyto tapety, přejděte na naše odkazy níže.

Stáhněte si tapety Oppo R9 a R9 Plus

OPPO-R9 & -R9-Plus-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz 1

Související stahování: Tapety na zásoby Oppo R9S

Více stahování:

Huawei Honor 8 Tapety na zásoby

Tapety Huawei P9

Huawei Honor 5x Tapety

Hisense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *