Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Znečištění hluku Tit pro TAT používá děti BAHA jako zbraň

Znečištění hluku Tit pro TAT používá děti BAHA jako zbraň

zde [Matthew Br] popisuje situaci, ve kterém je s sousedy, které sdílejí tuto zeď svého bytu. Když poslouchají hudbu, která se jim líbí nahlas a tak se dostane do “užít” zkušenost. Ale nemůže to už zanedbávat, a učinil rozhodnutí použít detektor zvuku hlasitosti pro výbuch nějaké melodie ideální pro ně.

On nahrál mikrofon ke zdi a připojil ho k jeho Arduino. To monitoruje příchozí zvuk a pomocí nastavitelné prahové hodnoty se aktivuje, když jsou sousedé příliš hlasité. Myslíme si, že byl moudrý zahrnout nějaký čas filtrování, které zajišťuje, že hlasité zvuky jsou udržovány a ne jen výsledek někoho narazí do zdi. Když systém detekuje hlasitou hudbu pro trvalé období, spustí [Matthew’s] vlastní CD přehrávač, aby pumpoval, kdo nechal psy ven? BAHA BOYS. Bude hrát po určitou dobu, pak vypnout, aby naslouchal a zjistil, zda jsou sousedé stále hlučné.

Papíruje skutečný běh ve druhé polovině klipu po přestávce. Určitě doufáme, že žije v budově s jen dvěma jednotkami, jinak to bude řídit zbytek sousedů Batty stejně dobře!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *