Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Qualcomm požaduje iPhone, importní zákaz importu iPad v USA a obviňuje Apple z porušení patentu

Qualcomm požaduje iPhone, importní zákaz importu iPad v USA a obviňuje Apple z porušení patentu

nepřetržitá legální bitva mezi výrobcem čipů Qualcomm a také Apple ukazuje bitovou indikaci zpomalení, přičemž Qualcomm nyní žádá Spojené státy celosvětově obchodní náhrady ( ITC) blokovat všechny importy řady iPhone i iPad návrhů podle nové zprávy Fortune.

Společnost Qualcomm rovněž hledá zastavení prodeje gadgetů, které již provedly svou metodu do Spojených států, a také za tímto účelem, podala novou situaci na porušení patentu proti Apple v jižní okrese v Kalifornii.

Proč se to všechno děje? Jak jste možná uhodli, zahrnuje to patenty. Aby byl Qualcomm o něco konkrétnější, věří, že Apple porušil své patenty týkající se agregace poskytovatelů a technologií, které umožňují iPhone ušetřit výdrž baterie. Celkem je šest patentů, stejně jako Qualcomm chce, aby někdo vzal Apple, aby za úkol o situaci.

Šest patentů zmíněných Qualcomm bylo poskytnuto mezi rokem 2013, jakož i v roce 2017, a zjevně nejsou licencované nebo standardní patenty, které jsou již součástí nepřetržité bitvy mezi dvěma platbami nad šlechtou.

Qualcomm chce, aby si vybrali iPhony i iPady, které mají být vytaženy z prodeje, včetně iPhone 7 a iPhone 7 Plus, přičemž právník Don Rosenberg uvádí, že Apple prostě není připraven zaplatit za inovace, které využívá ve svých zařízeních.

“Kdyby byl Apple připraveným držitelem licence a Apple byl někdo, kdo byl stejně jako všichni ostatní, kteří byli připraveni zaplatit za to, co používají, na tyto patenty bychom je žalovali,” uvedl Don Rosenberg, generální rada Qualcomm, v rozhovor. “Ale nejsou, tak dobře, jako jsme cítili, že jsme byli postaveni na pozici, za předpokladu, že veškeré soudní spory, které proti nám přinesli po celém světě, se museli jen chránit, ale musíme sami podniknout nějaké kladné kroky.”

iPhone 8 Idea vykreslení Martina Hajeka

Společnost Qualcomm předpokládá, že ITC prozkoumá svou žádost v srpnu s možným soudním řízením pro rok 2018, což znamená, že iPhone 8 bude zcela zdarma pokračovat ve svém dohodnutém vydání na konci tohoto roku, i když je to předpoklad někoho, co se stane, stejně jako stejně jako stejně Pokud se tento pokus nakopne do výstroje.

(Zdroj: Fortune)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 11 Beta 2 15A5304J Update 1 IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod Touch vydáno

Stáhněte si iOS 11 beta 2 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *