Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics IMAC Pro potřebuje DFU přivést zpět, jako je iOS gadgety, pokud je přerušen během aktualizace MacOS

IMAC Pro potřebuje DFU přivést zpět, jako je iOS gadgety, pokud je přerušen během aktualizace MacOS

IMAC Pro je nyní velmi velký příběh nejlepší, a to je také s velmi velkým důvodem. Nejsilnějším Mac, který byl kdy vyvinut, je pravděpodobně zařízení, na které četné lidé čekají, a míchá velké množství čiré síly s krásnou šedou estetikou, která způsobuje, že spolu s ostatními IMAC stojí.

Poté, co jsme právě dorazili, však stále existuje spousta věcí o iMac Pro a to je přesně to, co nyní děláme nejlépe. Pochopili jste například, že v některých situacích může nový počítač vyžadovat vložení do režimu DFU, podobně jako přesně jak v některých případech Gadgets iOS? To je pravděpodobné, že od čipu T2 postaveného Apple uvnitř iMac Pro.

Objev provedl vývojář Steven Troughton-Smith přes Jason Broccardo, přičemž Apple diskutoval přesně o tom, jak přivést zpět iMac Pro na jednu ze svých webových stránek konfigurátoru 2. Znění textu naznačuje, že takový manévr může být zapotřebí za okolností, jako je řez napájení během aktualizace MACOS, i když mohou existovat i jiné.

Za specifických okolností, jako je například výpomoc napájení během upgradu MacOS, může IMAC Pro může být obnovena a měla by být obnovena.

I když je to samo o sobě zajímavé, je nezbytné si uvědomit, že při nákupu přinést DFU přivést zpět na iMac Pro, budete vyžadovat ještě jeden Mac s přístupem na web zisk a také USB-A nebo USB-C až USB- C nebo kabel Thunderbolt. Ne každý bude mít ještě jeden Mac, který by mohl provést obnovení, a nechat je vrátit svůj velký 27palcový iMac Pro do obchodu Apple pro službu.

Požadavky na provedení iMac Pro Bring Back jsou:

Apple Configurator 2.6 nainstalován na libovolný typ Mac, který podporuje MacOS High Sierra a má také přístup k webu. Můžete vyžadovat konfiguraci vašich webových portů nebo firewall, aby povolil veškerý síťový webový provoz z gadgetů Apple do sítě Apple 17.0.0/8/8.

Podporováno USB-A nebo USB-C na USB-C nebo kabel Thunderbolt, jako je například kabel Apple.

Musí podporovat jak energii, tak data.

Lze použít ve spojení s podporovaným Thunderbolt na USB-C adaptér, jako je například ten, který nabízí Apple.

Doufejme, že to není něco, co jsme často objevili!

(Via: Steve Troughton-S [Twitter])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 11.2.1 / 11.2 Útěk z vězení byl účinně dosažen

iOS 11.2.5 Beta 1 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změně, které vyžadujete porozumět

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

iOS 11.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny nové změny

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.1 IPSW a aktualizaci OTA s klíčovou opravnou opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *