Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 5 nejlepších placených aplikací a her, které tento týden vyzkoušejí tento týden

5 nejlepších placených aplikací a her, které tento týden vyzkoušejí tento týden

v obchodě Google Play, existuje fascinující seznam placených aplikací a her, které jsou nabízeny zdarma. Vyzkoušeli jsme a také jsme si vybrali to nejlepší z pozemku, abychom zajistili, že se nemusíte vyzkoušet a všechno nastavit. Naše tipy dnes zahrnují čtyři placené aplikace a hry zdarma i balíček ikon.

Hexanet White – icon Pack

[GooglePlay url = ””]
Většina balíčků ikon, které začínají jako placené balíčky ikon a později jsou poskytnuty pro prodej zdarma, nebudeme upřímní, nejsou spíše tak skvěle, nebo alespoň nóbl. Hexanet White je balíček ikon, i když si zcela zaslouží náklad na náklady 0,99 $. Je vybaven krásnými průhlednými bílými ikonami s voštinovou webovou backplate ve tvaru hexagonu. Nejedná se pouze o novou koncepci bílých ikon, ale také vypadá skvěle, stejně jako se správnými odpalovači, můžete vytvořit opravdu krásná nastavení. V balíčku je 5000+ ikon a také poskytuje pozadí pro ikony netematických aplikací. Aplikace také obsahuje 36 tapet, které mají jít s balíčkem ikon. Uchopte tedy tento placený balíček ikon, zatímco je zdarma, stejně jako je zdarma po dobu 6 dnů.

2. Touch Block Pro

[GooglePlay url = ””]
Vzhledem k tomu, že boční rámy na chytrých telefonech jsou směšně menší, stejně jako obrazovky, které jsou vyšší, je jedna ruka obrovským problémem. Výrobci jsou konzumováni s redukcí rámů a obvykle, jsou to boční rámy, které zasáhnou. Okolnost se ještě zhoršuje se zaoblenými obrazovkami, které proudí dolů směrem k stranám. Někteří OEM, jako je Samsung, to dělají mnoho let. Výsledkem je, že telefony Samsung mají obecně mnohem lepší odmítnutí palmy. Někteří jiní jsou v tom noví, jako je Huawei nebo OnePlus. Pokud jste bez případu využili OnePlus 7 Pro, pochopíte, že zaoblené hrany jsou obrovským problémem.

Touch Block Pro existuje pouze proto, aby se zabránilo neúmyslnému dotyku na gadgetech s obrazovkami bez rámečku. Umístění filtrů na obou stranách obrazovky zablokuje všechny dotykové odpovědi. To nemusí být něco, co chcete. V ideálním případě byste chtěli, aby váš „chytrý“ telefon zjistil rozdíl mezi prstem i dlaní, alespoň ne -li náhodným dotykem a skutečným dotykem. Nejedná se však o vhodnou okolnost, stejně jako prozatím, řešení není vhodné. Bez ohledu na to je tato placená aplikace pro Android zdarma po dobu příštích 5 dnů, po nichž bude trvat 2,99 $.

3. Rychlá připomenutí

[GooglePlay url = ””]
Od té doby, co byla na Androidu věc přetrvávající oznámení věcí, objevili designéři chytré metody, jak je využívat pro všechny typy účelů. Rychlá připomenutí je ještě jedna taková aplikace a jak můžete hádat, využívá oznámení, aby vám připomnělo věci. Aplikace umožňuje přidat poznámky a připomenutí k přetrvávajícímu oznámení ve vašem zařízení.

Existují některé funkce psaní poznámek vestavěné, jako jsou také připnuté poznámky, stejně jako preferované poznámky. Podobně existují některé základní funkce připomenutí, jako jsou opakované připomenutí každou minutu, hodinu, den, týden nebo měsíc. Většina funkcí je spojena s přetrvávajícím upozorněním, například můžete učinit z něj skládací, nastavit barvu zvýraznění, poskytnout ji vysokou nebo nízkou prioritu atd. Pro další dva dny bude tato placená aplikace zdarma i Poté vám bude trvat 0,99 $.

4. Obtížnost střílení fyziky lukostřelby – hra

[GooglePlay url = ””]
Pokud jste hráli a měli jste na paměti tradiční titul PC, zloděj, tato hra se bude cítit poněkud povědomě. Abychom to vyjasnili, není to spíše jako žádná metoda, je to úplně jiná hra. Mechanika lukostřelby z TheiF je však velmi podobná tomu, co se sem dostanete. Obtížnost střelby z lukostřelby Fyzika potřebuje, abyste zasáhli své cíle, ale není spěch. Můžete si vzít čas na zaměření a přistát perfektní výstřel.

Mějte na paměti, že šipka není kulka, stejně jako pohyb projektilu je mnohem výraznější. K dispozici je asi 70 úrovní, kamera založená na akci s efekty s pomalým pohybem, jednoduché ovládání jednotlivých tlačítek, stejně jako některé krásné mapy a prostředí. Grafika hry je docela skvělá, ale ne spíše jako úchvatná v roce 2019. Ale hej, pokud ji chytíte v příštích 6 dnech, v podstatě ji získáte zdarma, takže žádné stížnosti. Poté vám to trvá 0,99 $.

5. Job Archery: Natočte jablka s fyzikou – hra

[GooglePlay url = ””]
Pokud jste již nemohli říct z screenshotů, je lukostřelectví Job další titul KM ​​Technology, návrháři výzvy pro střelbu lukostřelby. Je to docela úplně stejná hra, kromě této doby, můžete střílet více než jen jablka, a to i přes to, co titul říká. Rovněž můžete střílet melouny, brýle a také sledovat, jak se v legračních způsobech rozkládají kousky.

Ve hře jsou dva režimy, z nichž jeden potřebuje, abyste stříleli objekty a dosáhli potřebného skóre. Druhý, nazývaný režim poškození, potřebujete, abyste rozbili předměty tím, že na ně střílí, zatímco si vezmetenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *