Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Obrazovka Android 4.1 Jelly Bean Lock je nyní k dispozici pro všechny chytré telefony Android

Obrazovka Android 4.1 Jelly Bean Lock je nyní k dispozici pro všechny chytré telefony Android

Android 4.1 Jelly Bean byl odhalen koncem minulého měsíce na klíčovém rozhovoru Google I/O 2012 k mnoha fanfárům. Představila některé dlouhodobě chtít, jako je výrazně rychlejší a plynulejší uživatelské rozhraní a hlasový asistent podobný Siri, a přirozené evoluční funkce, jako jsou výkonnější oznámení, offline hlasové psaní, vylepšená klávesnice. Jelly Bean také provedla spoustu menších změn v již existujících funkcích. Jedno takové vylepšení bylo vytvořeno v tom, jak vypadá zámek.

Nový zážitek z obrazovky Lock je nyní k dispozici pro všechny, aby vyzkoušeli, díky portu nezávislého vývojáře. Podívejte se na to po skoku.

Holo Locker, vyvinutý společností Mobint Software, je „jednoduchá a rychlá náhrada obrazovky“. Vypadá a funguje přesně jako launcher Bean Bean Android 4.1; Získáte stejné krásné tečky, které sledují prst a … to je o tom.

Holo Locker má v tuto chvíli omezené funkce personalizace. Vše, co můžete změnit z jeho nastavení, je umožnit nouzové odemknutí odemknout smartphone stisknutím zpět + hlasitosti dolů, schopností deaktivovat tlačítko Domů ** a schopnost skrýt stavový řádek. Vývojář určuje, že v budoucnu bude přidáno více možností přizpůsobení.

Samotná, Holo Locker není moc a, víte, měnič her. Spárujte to však se stejným vývojářem Holo Launcher [k dispozici v Google Play Store] a získáte uživatelský zážitek, který je téměř nerozeznatelný od sendviče Android Ice Cream.

Holo Locker i Holo Launcher pracují na všech chytrých telefonech Android běžící Android 2.2 nebo vyšší. HOLO Locker si můžete zdarma stáhnout z odkazu vloženého níže:

Stáhnout Holo Locker [Google Play Store]

Nezapomeňte nám dát vědět, co si myslíte o Holo Locker tím, že zanecháte komentář na naší stránce Facebook a Google+.

*Podle dosud recenzí je to vlastně mnohem lepší než Siri v mnoha oblastech.

** Možnost je zpřístupněna, protože stisknutí tlačítka domova existuje obrazovka zámku a převede se přímo na domovskou obrazovku.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si klávesnici Android 4.1 Jelly Bean na libovolném zařízení 4.0.x ICS

Podívejte se na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumejte další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *