Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Breakout Board za $ 11 LCD modul s malým hřištěm

Breakout Board za $ 11 LCD modul s malým hřištěm

[Ibrahim] vybral tento malý LCD modul z důvodu jeho cenového bodu a rozlišení. V jednotlivých jednotkách se podržíte jeden z 128 × 32 pixel displeje za pouhých 11 dolarů. Jediný problém je, že pinout je příliš malý na to, aby se používal s prkénkou. On šlehal na breakoutboard pro to, že hodí v některých doplňků.

Nejdříve se nám líbí, že deska nepřidává do obrysu části. Co to dělá, je regulátor napětí s nízkým výpadkem a konvertor hladiny. Horní rozsah vstupního napětí LCD je 3,3V a tyto přidané díly umožňují řídit zařízení pomocí 5V hardwaru, jako je například vizualizováno Arduino UNO. Zatímco on přidal do částí, které zahrnoval MOSFET pro přepínání podsvícení. Tímto způsobem může použít pwm pro stmívání stejně.

Normálně hit eBay při pokusu o nalezení obrazovek LCD. Vyhledávání Číslo Číslo NHD-C12832 jej nezměnilo. Vyzkoušeli jsme findchips poprvé (vlastněno dodávkovým rámem, který právě gotten hackaday) a funguje stejně dobře stejně jako octopart, který jsme mnohem více obeznámeni s ohledem na to, že jsme viděli nějaké hackování těchto stránek dříve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *