Hackaday Odkazy: 29. prosince 2013

Existuje tunu levné RF transceiver desek k dispozici. [Martin] Nedávno se podíval na řadu nejtypičtějších, stejně jako hlášení zpět na to, co chcete hledat při získávání bezdrátového hardwaru pro vaše projekty.

IKEA fotorámeček plus starý notebook se rovná roll-vlastní digitální fotorámeček, který [Victor] postavený. To běží Ubuntu, stejně jako je mnohem silnější, stejně jako rozšiřitelný, než cokoliv jiného, ​​můžete si koupit přímo.

Náš kamarád [Howtolou] Jistě miluje průtokovýrider. Tolik, že se zajistí, že se snaží přesně zjistit, jak je činit méně nákladným provozem. Dala příklad přesně, jak si myslí, že může být stálá vlna vytvořena, která následuje jezdec, jak se přemístí podél oblasti surfování.

[Garrett] vydal knihovnu Arduino, která poskytuje závit, ladění, stejně jako zpracování chyb. Svazek UserTools si můžete stáhnout ze svého repozitáře GitHub.

Existuje jen jedna metoda, která by měřila vaše Vánoce Cheer – hák se do XMetru postaveného pomocí [Geoff]. Je to přesně stejný muž, který postavil dechu, pár let. Zabíjeje obrazy rekreačních aktivit v televizi při měření galvanické reakce využívající pár diy sond.

A konečně, hrát kolem virtuálního systému X86. [Fabian Hemmer] napsal extrémně plnohodnotné virtuální zařízení v JavaScriptu. Můžete si dostat ruce na kód přes jeho GitHub repo. [Díky Martinovi]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *