Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Downgrade iOS 4 iPhone 3GS, 3G a iPod Touch na iPhone 3.1.3 / 3.1.2 [Jak vést]

Downgrade iOS 4 iPhone 3GS, 3G a iPod Touch na iPhone 3.1.3 / 3.1.2 [Jak vést]

, pokud máte iPhone 3G, stejně jako tento pocit, že upgrade na iOS 4 má Zpomalil váš gadget a také to, že se chcete vrátit na iPhone 3.1.3 / 3.1.2. Nebo pokud jste jedním z těch iPhone 3GS (nový bootrom) nebo iPod Touch 3G / 2G (MC model) jednotlivce, který upgradoval na iOS 4, aby zjistil, že nemůžete útěk z vězení, může dodržovat pokyny zveřejněné níže na downgrade iOS 4.0 na iOS (dříve iPhone 3.1.3 nebo 3.1.2).

Krok 1: Stáhněte si starý iPhone OS 3.1.3, iPhone OS 3.1.2 Soubory firmwaru IPSW. (Stáhnout odkazy: 3.1.3 / 3.1.2)

Krok 2: Vložte svůj gadget do režimu DFU (nikoli režim hojení).

Připojte iPhone k počítači.

Vypněte iPhone.

Spusťte iTunes.

Držte tlačítka napájení a také pohromadě po dobu asi 10 sekund.

Tlačítko Uvolnění napájení však držte tlačítko domu, dokud počítač rozpozná nové zařízení USB.

iTunes nyní potvrdí váš iPhone.

Poznámka: Vaše obrazovka iPhone v tuto chvíli musí být prázdná (černá barva), pokud ne, pak máte mnoho pravděpodobných v režimu hojení, nikoli v režimu DFU.

(Krok 3 je pouze pro jednotlivce iPhone 3GS. Pokud jste na iPhone 3G nebo iPod Touch 2G (model non-MC), vyhněte se kroku 3 a pokračujte od kroku 4)

Krok 3: Tento krok se vztahuje na iPhone 3GS, iPod Touch 3G a iPod Touch 2G (MC model), které mají své Shsh Blobs (ECID SHSH) uloženy na Cydia pro firmware, na kterém se downgrading. Pokud nemáte uložená data SHSH, nemůžete přesunout význačná zařízení.

Uděláme tedy techniku ​​iTunes do přesvědčení, že si užívá servery Apple, zatímco ve skutečnosti se chystáme upravit adresu na server Saurik.

Přejděte na C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc \ a také najděte soubor „hostitele“.

Jednotlivci Mac se mohou dostat do adresáře „/etc/“ tím, že přejdete s „Go -> Go do Folder“ od Finder.

Otevřete tato data „hostitele“ v poznámkovém bloku (pro Windows) nebo textEdit (pro Mac OS X) a přidejte to

74.208.105.171 Gs.Apple.com

řádek, jak je znázorněno na snímku obrazovky níže:

Nyní stačí uložit tato data a také skvěle!

Poznámka pro Windows 7 a Vista: Začněte „Poznámkový blok“ s oprávněními správce ideálním kliknutím na aplikaci „Poznámkový blok“ a také klikněte na možnost „Spustit jako správce“.

Krok 4: Nyní budete muset přivést zpět svůj iPhone nebo iPod Touch do firmwaru, který jste stáhli v kroku 1. Klikněte na ikonu telefonu z postranního panelu v iTunes. Nyní stiskněte a podržte levé tlačítko „Alt“ (Možnost) na MAC (levé „Shift“ na Windows) na klávesnici a poté klikněte na tlačítko „Obnovit“ (ne „aktualizovat“ nebo „Zkontrolujte aktualizaci“) V iTunes a poté vydejte toto tlačítko.

Díky tomu iTunes včas vyberete místo pro stažený soubor firmwaru. Vyberte si tato data IPSW a klikněte na „Open“.

Krok 5: Nyní se posaďte a také se potěší, protože iTunes pro vás zbytek. To bude zahrnovat řadu automatizovaných kroků. Buďte v této fázi individuální a nedělejte nic hloupého. Počkejte, až iTunes nainstaluje firmware na váš iPhone nebo iPod touch. Vaše obrazovka iPhone v tomto bodě zobrazí vývojový lišta označující průběh instalace. Nyní na vás iTunes hodí chybu 1011, 1013 nebo 1015. To je normální, stačí zanedbávat tuto chybu, protože firmware již byl na zařízení efektivně nainstalován.

Krok 6: Nyní budete vyžadovat ukončení gadgetu z režimu hojení. Chcete -li to provést, stáhněte si program s názvem Recboot (Windows / Mac). Spusťte jej a také klikněte na tlačítko „Režim uzdravení exit“. Váš gadget nyní restartuje normálně.

To je ono, nyní musíte být schopni vězením gadgetu v tomto starším operaci. Pro firmware iPhone 3.1.2 můžete využít Blackra1N, PWNagetool, Redsn0W, SN0WBREEZE, UltraSN0W a Blacksn0W na útěk z vězení a odemknout iPhone i iPod Touch. Pro firmware iPhone 3.1.3 pro iPhone 2G, 3G, 3GS a iPod Touch 1G/2G můžete využít Redsn0W 0.9.3, Redsn0W 0.9.4, SN0WBREEZE, PWNagetool 3.1.5. Odemčení lze provést pomocí ultraSN0W nebo blacksn0w. iPhone 3.1.3 (na gadgetech s novým bootromem a Basebandem) může využívat ducha k útěku z vězení iPhone 3GS/3G a iPod Touch 3G/2G.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Opravte 1604, 1600 chyba během iOS 4 na míru na míru přineste zpět do melodií

Uložit Shsh Blobs (ECID SHSH) iOS 4 na Windows i Mac

Jak odemknout iOS 4 s ultraSN0W a také BlackSN0W na 05.13.04 BASEBAND [Průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 4.0 na iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod Touch 2G s využitím Redsn0W, pwnagetool 4.0 (Windows)

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních útěk z vězení a odemknutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *