Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 5 Kdysi populární aplikace pro Android, na které jste s největší pravděpodobností zapomněli

5 Kdysi populární aplikace pro Android, na které jste s největší pravděpodobností zapomněli

Obchod Google Play má tak spoustu aplikací, že vám musíte chybět na některých neuvěřitelných. Rychlost, kterou Android v posledním desetiletí postupoval, se změnila také zkušenost s využitím OS. Využíval jsem gadget Android s ohledem na to, že čas Android 2.1 a také vyzkoušel všechny hlavní verze; Věci se hodně změnily.

S úpravou v technologii také úprava aplikací. Aplikace, které byly, když byly nazývány ztělesněním dokonalosti, nejsou v těchto dnech nikde objeveny. Bez ohledu na to, jak je to skvělé, cokoli je nahrazeno, když objevíme něco lepšího. Udržování toho říká, že právě zde je 5 jednou populárních aplikací pro Android, které byly v minulosti nejlepší v jejich třídě v minulosti, ale dnes se zapomíná.

Prohlížeč delfínů

[GooglePlay url = ””/]
Před pěti lety byl Dolphin prohlížečem pro Android. Víte, než byl Chrome, byl tam prohlížeč delfínů. Ano, to je přesně to, jak je to staré. Byl to prohlížeč pro všechny. S tehdejšími jedinečnými funkcemi, jako jsou témata, prodloužení, gesta, hlasové vyhledávání, prohlížení s nápisem atd. Dolphin měl legendární běh.

Prohlížeč delfínů je stále kolem. Ale s existencí chromu, Firefoxu, opery a prohlížeče UC se Dolphin zaujal zadní sedadlo.

Juicedefender

[GooglePlay url = ””/]
Životnost baterie byla vždy problémem s Androidem. Ačkoli je dnes věci mnohem lepší, přesně to nebyla situace před několika lety, zejména pokud jste měli zařízení s nízkým koncem. Tyto telefony měly hroznou výdrž baterie, někteří vás potřebují, abyste je dvakrát nebo třikrát denně poplatek. Ano, měl jsem v roce 2012 gadget pro Android s nízkým koncem a bylo to hrozné. Jaká byla reakce na tento problém? Juicedefender.

Co se nyní děje s aplikací? No, ne moc. Přestože je aplikace stále v obchodě Play, nebyla aktualizována vzhledem k tomu 2012.

Astro Data Manager

[GooglePlay url = ””/]
Astro Data Manager byl nejvýznamnějším průzkumníkem dat v obchodě Play. Avšak s jako ES Explorer a solidní průzkumník vstupující na trh, to už není situace. Jistě, aplikace stále přijímá aktualizaci, ale neviděl jsem žádného jednotlivce, který ji dlouho používá. Zejména vzhledem k tomu, že telefony v těchto dnech zahrnují vestavěný správce dat.

Launcher ADW

[GooglePlay url = ””/]
Zeptejte se jakéhokoli jednotlivce z doby Android 2.1, kterou aplikaci, kterou použili k personalizaci svého gadgetu, a odpověď by byla společností ADW. ADW byla to, co je Nova ideální – nejlepší dostupná volba.

ADW měl tak spoustu možností, že byste mohli způsobit, že váš gadget vypadá, a také pracovat na metodě, kterou jste chtěli. Jistě, existovaly další odpalovače, jako je LauncherPro, ale ADW byl králem přizpůsobení.

Co se tedy s aplikací nyní děje? No, návrhář přestal aktualizovat aplikaci na nějakou dobu, ale je zpět v akci a také pracuje na ADW 2. Nicméně, když je Nova a akční spouštěč, nevěřím, že to uvidí starý úspěch znovu.

Krásné widgety

[GooglePlay url = ””/]
Widgety byly vždy nedílnou součástí Androidu. Nádherné widgety učinily widgety mnohem silnějším a prospěšnějším integrací různých věcí, jako jsou hodiny, stejně jako přepínače výkonu. Byla to jedna z nejranějších aplikací widgetů a poskytla vám sílu personalizovat widgety a také je vypadat a fungovat metodou, kterou jste chtěli.

Podle vývojáře byly nádherné widgety úplně první placenou aplikací, která překročila milion stahování. Aplikace je stále nabízena v obchodě Play, ale nebyla aktualizována za více než rok.

Vzhledem k tomu, že aplikace, jako je KWGT, je nádherné widgety ztratily své kouzlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *