Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Tech Deals: Samsung Gear Iconx a také bezdrátové ušní sluchátka PowerBeats3, Final Fantasy XV, mnohem více

Tech Deals: Samsung Gear Iconx a také bezdrátové ušní sluchátka PowerBeats3, Final Fantasy XV, mnohem více

Máte náladu utratit trochu peněz, avšak za své babky dostanete velké množství rány? Líbí se vám koncept mít nějakou skvělou technologii, jako jsou bezdrátová sluchátka od renomovaných značek? Nebo přesně co zbrusu nový herní titul pro PS4? No, máte nejvíce absolutně přijít na ideální místo.

Začněme dnešní nabídky s nádhernými a podobně nabitými skutečně beztratnými sluchátky od společnosti Samsung; Iconx Gear.

Následování máme další pár sluchátek Bluetooth, tentokrát kolem bezdrátových sluchátek PowerBeats3 od Apple a Beats. Ne do sluchátek? Přesně co takhle přenosný reproduktor Bluetooth za pouhých 50 $, stejně jako to, stejně jako SplashProof? V neposlední řadě je však kopie Final Fantasy XV pro PS4 i pro Xbox One.

Jako vždy, všechny nabídky poskytnuté právě zde jsou k dispozici pouze na omezenou dobu, nebo dokud zásoby vydrží, podle toho, co nastane jako první. Pokud je zde produkt, na kterém máte své srdce, ujistěte se, že jednáte rychle před vypršením použití. Užijte si úspory!

Samsung Gear Iconx skutečně bezdrátová fitness sluchátka (129,99 $, obvykle 199,99)

Zdá se, že všichni mluví o Apple’s AirPods, ale to nenaznačuje, že se v minulosti nepokusilo o budování něco podobného. Iconx Gear je pokusem společnosti Samsung o skutečně beztravových sluchátcích s vestavěným sledováním aktivity, kromě 4 GB schopnosti interiéru pro hudbu. Rovněž je zde vestavěný monitor srdeční frekvence, sdružený s příjemným designem posypte.

KOUPIT: Samsung Gear Iconx Physical Fitness Earbuds od Amazonu: 129,99 $ | Původní cena: 200 $

Final Fantasy XV pro PlayStation 4 & Xbox One (39 $, obvykle 59,99 $)

Franšíza Final Fantasy nebyla vždy v chuti i vkusu všech. Vizuály, hratelnost a děj propůjčují velmi dobře končícím jako kultovní klasika, ale tato splátka v seriálu je trochu jiná, protože se zdá, že se mnohem více zaměřuje na akci a dobrodružství a na jiný styl hraní. Interakce s vaší postavou provádět různé pohyby při procházení otevřené atmosféře a také interagovat s tím, co můžete dostat ruce.

Koupit: Final Fantasy XV pro PlayStation 4 & Xbox One od Amazonu: 39 $ | Původní cena: 60 $

Bezdrátové sluchátka PowerBeats3 bezdrátových sluchátek s čipem Apple W1 (149,99 $, obvykle 199,99 $)

Pokud se opravdu nemůžete přivést k nákupu sady Samsung vytvořených uší a skutečně vyžadovat něco, co Apple ve vašem životě měl, můžete vyzkoušet velmi výkonnou PowerBeats3, kterou poháněl vlastní čipovou sadu Apple W1. Tento hardware přináší až 12 hodin výdrže baterie, se schopností získat další hodinu přehrávání s 5 minutovým nábojem. Tady nemluvíme opravdu bezdrátově – budete vyžadovat, abyste se za to zmocnili AirPod – ale vypadáme astroturfing velmi výkonný kus sady, který díky čipu W1 používá delší výdrž baterie a také rozmanitost než soupeřící s bluetooth-pouze uší. W1 Chip rovněž označuje, že může bez námahy propojit a spárovat s Apple iOS i MAC zařízeními.

Koupit: PowerBeats3 Wireless In-Ear Sluchátka z Amazonu: 149,99 $ | Původní cena: 200 $

Aomais přenosný reproduktor Bluetooth odolný vůči vodě (33,00 $ se slevovým kódem, obvykle 119,99 $)

Pokud se chystáte investovat do nejvyššího kvalitního reproduktoru Bluetooth, můžete se také ujistit, že je vodotěsné, senzační se na něj podívat, že se nepřizpůsobuje očekávanému designu produktu, stejně jako tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý, tvrdý stejně jako dlouhodobý exteriér. Aomais Sport II poskytuje všechny tyto věci, zatímco stále prožívá velký hluk vysoce kvalitní a také jednoduchost využití díky Bluetooth 4.0.

Získejte to za pouhých 33 $ s využitím dodržování slevového kódu při pokladně: aomaisf2.

Koupit: Aomais Sport II Portable Wireless Reproduktor z Amazonu: 33 $ | Původní cena: 120 $

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *