Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple přestane prodávat produkty v Rusku a další potvrzuje, že je to kvůli invazi na Ukrajinu

Apple přestane prodávat produkty v Rusku a další potvrzuje, že je to kvůli invazi na Ukrajinu

Apple přestal prodávat své produkty v Rusku a ve skutečnosti přestal posílat produkty prostřednictvím svého ruského dodavatelského řetězce minulý týden, podle společnosti.

V tiskové zprávě Apple potvrdil tento krok a zopakoval jej v e -mailu zaslaném členům jeho týmu a řekl, že to bude darovat na pomoc úsilí o obnovení a odpovídající dary v poměru 2: 1 z těch zaměstnanců .

Apple věnuje úsilí o humanitární pomoc a poskytuje pomoc pro rozvíjející se uprchlickou krizi. Spolupracujeme také s partnery, abychom posoudili, co více můžeme udělat. Vím, že mnozí z vás touží najít způsoby, jak podpořit, a chceme pomoci zesílit dopad vašich darů. Od dnešního dne bude Apple odpovídat vašim darům ve výši 2: 1 pro způsobilé organizace a tento retroaktivní pro dary těmto organizacím učiníme od 25. února. Navštivte prosím zaměstnanec, který dává portál, abyste se dozvěděli více.

Apple potvrdil, že nejen produkty se neprodávají v Rusku, ale že na Ukrajině také vylepšují mapy Apple ve snaze zajistit, aby její funkce nebyly používány k nalezení lidí.

Jako společnost také podnikáme další kroky. Veškerý prodej produktů jsme pozastavili v Rusku. Minulý týden jsme zastavili veškerý vývoz do našeho prodejního kanálu v zemi. Apple Pay a další služby byly omezené. RT News a Sputnik News již nejsou k dispozici ke stažení z obchodu s aplikacemi mimo Rusko. A my jsme deaktivovali jak dopravní i živé incidenty v mapách Apple na Ukrajině, jako bezpečnostní a preventivní opatření pro ukrajinské občany.

Apple a další společnosti reagují na Ruskou agresi proti Ukrajině. Apple Pay již byla odstraněna z ruských bank a jak RT News, tak Sputnik News jsou prodejny, které byly v minulosti obviněny z toho, že jsou v Kremlu v Kremlu. Je jejich odstranění z mezinárodních obchodů s aplikacemi může pomoci ovládat šíření dezinformací, ačkoli ty s již nainstalovanými aplikacemi je budou stále moci používat.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si soubor ISO Windows 11 Pro ISO bez produktového klíče od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Zdarma upgrade právě teď, tady je, jak [tutoriál]

Jak nainstalovat Windows 11 na Mac pomocí boot camp ještě dnes

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Stáhnout: iOS 15.3.1 Odkazy IPSW, OTA profil soubor spolu s iPados 15.3.1 vydán

Útěk z vězení iOS 15.3.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Jak nainstalovat MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Nejlepší iPhone 13, 13 Pro Tempered Glass Ochrana, které jsou dnes k dispozici [seznam]

Nejlepší iPhone 13, Pro Max 20w USB-C Chargers [Seznam]

Top iPhone 13 Pro Max Prochlatoři k dispozici pro nákup [seznam]

Nejlepší případy iPhone 13 / Pro pro ochranu právě teď dostupné

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 15 [průvodce]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *