Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Bezdrátová základnová stanice odposlechy na robotické komunikaci

Bezdrátová základnová stanice odposlechy na robotické komunikaci

Velký [lékař Iguana] pracuje na dvojici robotů, které se navzájem spolupracují s využitím bezdrátových transceiverů MRF24J40MA. To poskytuje obtížnost ladění, protože skutečně neměl jednoduchý způsob sledování těchto komunikací. Jeho volbou bylo vyvinout vlastní základnovou stanici, která mu umožňuje využít počítače, co každý robot říká.

Otočil svou vlastní radu pro projekt. Connectivity USB je dodáváno čipem FTDI, FT232RL. To převádí komunikaci USB do sériového pro mikrokontrolér DSPIC33. CHIP FTDI obsahuje relativně jemné hřiště, ale stopa může být stále vyrobena s využitím přenosu toneru, pokud jste relativně obeznámeni s procesem. [Dr. Dr. Iguana] vzal nějaké close-up obrazy neoblomné desky, které vás mohou trochu úzkostné s pájecím železem. Druhý konec desky má přesný stejný bezdrátový modul mikročipu, jak využil v jeho robotech.

Po kousku přepracování (poznamenal na obrázcích štítků) to dostal tak dobře jako běh. Nyní může chytit všechny bezdrátové komunikace, stejně jako zjistit, zda jsou problémy kvůli odesílateli nebo přijímači.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *