Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Sluchátka pro potlačování hluku z názvu škubnutí Sony 1000xm3 jsou dnes 52 $

Sluchátka pro potlačování hluku z názvu škubnutí Sony 1000xm3 jsou dnes 52 $

, pokud jste na trhu za zcela na poslední chvíli nabídku otce, možná budete chtít přemýšlet o těchto ohromujících Sony WF-1000xm3 skutečně bezdrátové uší s šumovým pořizováním hluku. inovace i hlasová ovládání Alexa. Vedoucí hardware může být váš-nebo váš otce-za pouhých 178 $, z 230 $.

Tento typ nákladového bodu uvádí sluchátka Sony WF-1000XM3 v přímé konkurenci s Apple AirPods Pro, které zahrnují doprovodné případ nabíjení. Společnost Sony s tímto designem zaujala jiný styl, ale zážitek je naprosto fenomenální. Stejně jako Apple AirPods nabízí WF-1000XM3S skutečně bezdrátový zážitek s 6hodinami výdrže baterie z jednoho poplatku a také zahrnuje ohromující nabíjení, které poskytuje situaci, která poskytuje dalších 18 hodin využití z plného náboje.

Pokud vyčerpáte 24 hodin výdrže baterie, budete moci využít 10minutovou funkci rychlého poplatku, která vám poskytne podporu trvající 90 minut. Hardware Sony také zahrnuje procesor pro potlačování hluku společnosti QN1E společnosti Sony, který nabízí pozoruhodný zážitek, který vám umožní zcela soustředit se na hudbu i zvuk, který jste si vybrali k poslechu, a odstraní pozadí i hluk životního prostředí. Vestavěný 24bitový zážitek ze zpracování zvukového signálu přináší výrazně vylepšený hluk vysokou kvalitu ve srovnání s jinými produkty, které si můžete zakoupit.

Pro nadšence snadného použití zahrnuje hardware také Alexa vyvinutou, takže můžete získat rychlý přístup k výkonu hlasu s jedním příkazem. Aktivujte Alexu jediným dotykem a poté vyklouzněte svůj příkaz jako dominantní síla, kterou jste. S těmito sluchátky můžete okamžitě představit novou vlnu „bezdrátové svobody“ a buďme upřímní, také vypadají naprosto ohromující.

Zásilka se nemusí objevit včas na Den otců, nicméně opožděný dar je stále dárek. Přeskočte na přímý odkaz níže a chyťte tento hardware Sony právě teď za pouhých 178 $. K zajištění této ceny nejsou zapotřebí žádné kódy diskontních sazeb nebo kupónů.

KOUPIT: SONY WF-1000XM3 HUMISE Zrušení skutečně bezdrátových uší s Alexou z Amazonu: 178 $ | Původní cena: 230 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 13.5.1 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Nejlepší úložiště Cydia a také zdroje pro iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver

iOS 13.5 Twikeaks Awickbreak Compatible with UNC0ver 5.0.x [List]

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více využití UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

IPhone SE 2 2020 Protector obrazovky: Zde je to nejlepší, co si můžete koupit ještě dnes [seznam]

Kodi 18.7 IPA APK Stáhnout pro iOS 13 / IPADOS 13, Android vydán

Spusťte několik 2 čísel účtů WhatsApp na 1 iPhone správným způsobem, tady je jak

Stáhnout: iOS 13.5.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Downgrade iOS 13.5.1 na útěk z vězení iOS 13.5, zatímco Apple stále podepisuje firmware

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *