Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Android 4.1.1 Aktualizace Jelly Bean pro Samsung Galaxy S3 je nyní pro Evropu

Android 4.1.1 Aktualizace Jelly Bean pro Samsung Galaxy S3 je nyní pro Evropu

, všichni z nás, kteří vlastní Galaxy S3, čekali na ochutnání Jelly Bean s ohledem na to, že Samsung na konci korejských jednotlivců vydal aktualizaci pro korejské jednotlivce na konci Září. Dlouho očekávaná oficiální aktualizace Android 4.1.1 Jelly Bean je konečně pro Samsung Galaxy S3.

Aktualizace JB byla zveřejněna pouze pro výběr variací v evropských zemích, které zahrnují: Velká Británie, Itálie, Francie, Španělsko, Rumunsko, Rakousko, Irsko, Švýcarsko a Rakousko.

Společnost Samsung Mobile USA také velmi brzy potvrdila aktualizaci JB pomocí OTA nebo KIES pro Galaxy S3. Právě zde je oficiální poznámka:

„Samsung Mobile začne v nadcházejících měsících zavádět Android 4.1, Jelly Bean, do všech chytrých telefonů Galaxy S III v USA. Majitelé Galaxy S III získají aktualizaci Jelly Bean kromě držení nových i vylepšených funkcí TouchWiz, což z něj činí rychlejší a také mnohem citlivější zážitek z gadgetů. Aktualizace také přinese nové schopnosti do kamery, videa i individuálního rozhraní, kromě toho, že získá přístup k aplikaci ESPN ScoreCenter s integrací AllShare na míru. “

Co aktualizace Jelly Bean přinese:

Aktualizace Jelly Bean pro Galaxy S3 upgraduje OS zařízení s velkým množstvím úžasných funkcí. Právě zde je několik z nich:

Vylepšený dotyk ux

Rychlejší a také mnohem responzivnější výkon gadgetu (Project Butter)

Zlepšený výkon při přechodu z obrazovky domu na aplikaci a také aplikaci na obrazovku House

Aktualizace pro nějakou aplikaci s přidanými funkcemi a funkcemi

Přidejte jednoduchý režim, režim odpočinku

Přidejte nové funkce do kamery: Přidejte funkci pauzy při nahrávání videa atd.

Přidejte moudrou rotaci

Značné pop-up hry

Přidejte Google hned

Nový lišta pro oznámení s vylepšenými funkcemi

Nová nabídka nastavení

Pokud tedy jste ten, kdo patří k jakémukoli typu výše uvedených zemí, prohlédněte si aktualizaci nad Kies nebo si ji stáhněte přímo od Sammobile. Firmware lze blikat pomocí ODIN. Pokud nerozumíte přesně tomu, jak přesně blikat firmware skladu na Galaxy S3, přejděte k tomuto tutoriálu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *