Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple pomáhá řídit globální rekordní příjem pro prodej chytrých telefonů

Apple pomáhá řídit globální rekordní příjem pro prodej chytrých telefonů

Apple iPhone 13 sestava byla velkým prvkem globálních příjmů smartphonu, který dosáhl v roce 2021 novou rekordní vysokou rekordu ve výši 448 miliard USD.

Společnost Apple v září 2021 uvedla na trh iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max a to pomohlo příjmu meziročně růst o 7% a 12% čtvrtletí za poslední čtvrtletí roku 2021 .

To je vynikající výsledek vzhledem k tomu, že smartphony bylo obtížné přijít díky nedostatku komponent, které na konci roku trápily společnosti.

Stejná zpráva uvádí, že průměrná prodejní cena iPhone také zvýšila o 14% na 825 USD díky významnosti modelů iPhone 12 a iPhone 13.

Příjem společnosti Apple iPhone v roce 2021 zvýšil o 35% na 196 miliard USD. V roce 2021 zachytil 44% z celkového globálního příjmu smartphonu. Vysoká poptávka po sérii iPhone 12 a 13 s podporou 5G pomohla Apple zaregistrovat 14% růst v jejím celkovém ASP, která dosáhla celkového ASP, která dosáhla, která dosáhla, což dosáhlo, které dosáhlo, což dosáhlo, které dosáhlo, což dosáhlo, což dosáhlo, což bylo dosaženo, kterého dosáhlo, což bylo dosaženo, kterého dosáhlo, což bylo dosaženo, kterého dosáhlo celkového 825 $ v roce 2021. Značce se také podařilo zvýšit svůj podíl na nezbytných rozvíjejících se trzích, jako je Indie, Thajsko, Vietnam a Brazílie.

Silné představení na rozvíjejících se trzích určitě prosím generálního ředitele Apple Tim Cook, zatímco všechny oči budou na nadcházející produktové řadě iPhone 14. Očekává se, že nová zařízení iPhone 14 budou vyhlášena v září nebo kolem září s novými kamerami a odstraněním zářezu bude pravděpodobně základními body mluvení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si soubor ISO Windows 11 Pro ISO bez produktu nezbytný od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Totally Free Upgrade Best Now, tady je, jak [tutoriál]

Jak nainstalovat Windows 11 na Mac pomocí boot camp ještě dnes

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Stáhnout: iOS 15.3.1 Odkazy IPSW, OTA profil soubor spolu s iPados 15.3.1 vydán

Útěk z vězení iOS 15.3.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Jak nainstalovat MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Nejlepší iPhone 13, 13 Pro Tempered Glass Ochrana, které jsou dnes k dispozici [seznam]

Nejlepší iPhone 13, Pro Max 20w USB-C Chargers [Seznam]

Top iPhone 13 Pro Max Prochlatoři dostupné pro nákup [Seznam]

Nejlepší případy iPhone 13 / Pro pro ochranu nejlépe nejlépe dostupné

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 15 [průvodce]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *