Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Android Wear: Oznámen OS Google Smartwatch OS, návrhářský náhled nabízený dnes [Video]

Android Wear: Oznámen OS Google Smartwatch OS, návrhářský náhled nabízený dnes [Video]

, přičemž Samsung již odhalil Gear 2 a Gear in Smartwatches v Mobile World Congress, bude jen otázkou času Předtím, než se další obrovská jména v Tech připojila k Fray, stejně jako uprostřed nepřetržitých zvěsti, že Apple sníží svůj nepolapitelný produkt „iWatch“ koncem tohoto roku, Google pokračoval a vydal návrhářskou náhled „SDK„ Android Wear “. Jak název napovídá, tato specifická příchuť open-source platformy Gowse Giant je vytvořena zejména pro nositelné množství, stejně jako obrovský G využil také šanci navíjet mnoho výrobců, včetně Motorola i HTC, která začne Vydávání nositelných produktů využívajících softwarovou aplikaci později v tomto roce.

Průmyslová aktivita navrhla, že rok 2014 se formuje jako rok smartwatch, stejně jako úsilí od společnosti Sony a dříve zmíněné upgrady od společnosti Samsung již věci odstartovaly, oficiální podpora společnosti Google pomocí tohoto přizpůsobeného Verze Androidu bude stejně dobře dostat sféru sféry.

Stejně jako tchajwanské podnikání HTC a také Motorola, kterou Google nedávno vyložil do Lenovo v dohodě o řezu, podobně jako Asus i LG-dva z nejbližších spojenců společnosti v rozvoji jeho odrůdy Nexus-rovněž budou rovněž Stanovit se smartwatches.

Jak se zmiňovalo v předchozích zprávách, zdá se, že LG bude partnerem Google při vytváření smartwatch pro outfit založené na Mountain View, stejně jako z toho, co jsme doposud shromáždili, gadget bude prodávat spolu s Nexus 6-které-které LG také udělá – později v tomto roce.

Odstraňuje se tedy, že shluk tvůrců velkých jmen je na palubě s Android Wear, stejně jako Google také podrobně popsali řadu tvůrců čipů připravených k partnerství těchto snah. Tato rozmanitost od představivosti, Broadcom, představivost, stejně jako MediaTek, až po mnohem evidentnější příklady, jako je Intel, stejně jako samozřejmě, Qualcomm.

S SDK, která je nyní k dispozici ve formě náhledu, Google již nabízí, že gadgety budou nabízeny od příštího čtvrtletí dále, což naznačuje, že do jeho vývoje již bylo velké úsilí.

Jak byste si představovali, interakce s Android Wear je velmi podobná přesně tomu, jak jednotlivci Google Glass interagují s jejich dohodou s počítači-hlasový systém odpovědný za známou výzvu „OK Google“.

Přivedení světa na zápěstí, gadgety Android Wear budou schopny propojit se s mnoha dalšími zařízeními a koncept, který stojí za uvolněním tohoto náhledu návrháře, je zjevně zjistit, kde inovativní sousedství může tuto technologii vzít.

Těšíte se dopředu na spoustu chytrých hodinek Androidu v příštích několika měsících, nebo se cítíte – kvůli Samsungovi a příslušným nedostatkům společnosti Sony – že trh tento typ inovací ještě nevyžaduje? Sdílejte své myšlenky níže!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *