Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Užijte si port Jolla Tehoing Beuncher (Sailfish OS) na Android

Užijte si port Jolla Tehoing Beuncher (Sailfish OS) na Android

Android je skvělý operační systém s obrovskými možnostmi, zejména pokud je váš telefon nebo tablet zakořeněn. Android je lepší než všechny ostatní operační systémy kvůli svobodě, kterou umožňuje, trh s aplikacemi s miliony aplikací a vynikající funkce. Není divu, že je to tak populární! Jakmile jste si užili zařízení Android, možná je pro vás nemožné použít telefon s jinou platformou.

Úspěch Androidu přiměl různé hráče, aby skočili do podnikání OS, a proto nyní máme Firefox OS, Ubuntu pro telefon, Sailfish a další. Zatímco OS Firefox OS nedokázal mít žádný významný dopad a Ubuntu, aby si vůbec realizoval do zařízení, byl OS Sailfish nedávno spuštěn v zařízení s názvem Jolla telefon.

V minulosti jsme viděli, jak naši vývojáři přenášejí Ubuntu a Firefox OSS do Androidu, neviděli jsme žádné takové pokusy přinést nám Sailfish OS. Není pochyb o tom, že Sailfish si představil zajímavou alternativu a nový přístup. Pokud chcete z tohoto nového operačního systému ochutnat trochu sousta, nyní to bylo možné! Člen XDA Riyono úspěšně předal spouštěč telefonů Jolla do Androidu. To znamená, že si můžeme alespoň užít důležitý aspekt uživatelského rozhraní OS Sailfish OS.

Recenze videa

Port Jolla Phone Launcher Port lze nainstalovat a použít na jakémkoli zařízení Android se systémem Android 4.2 nebo vyšší. Po instalaci níže uvedeného souboru APK si můžete užít zámek OS Sailfish OS a domovskou obrazovku. Stačí nainstalovat spouštěč telefonu Jolla do telefonu, stiskněte tlačítko Domů, vyberte nový spouštěč domů a postupujte podle pokynů na obrazovce a seznámíte se se všemi jeho funkcemi a operacemi. Vzhledem k tomu, že port aplikace Launcher App je stále ve fázi Alpha, neměli byste očekávat dokonalost ve výkonu, ale pokud máte zájem o OS Sailfish nebo zvažování získání telefonu Jolla, měli byste to zkusit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *