Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Naše ochrana událostí iPhone 6s / 6s Plus začíná v 10:00 PT, zkontrolujte svůj regionální čas na událost právě zde

Naše ochrana událostí iPhone 6s / 6s Plus začíná v 10:00 PT, zkontrolujte svůj regionální čas na událost právě zde

jako společnost, Apple je neuvěřitelně odlišný v pravdě, že zvládne také vzbudit pocit otázek také Jako potěšení pro své mediální události s poměrně bitovým úsilím. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem produktů Apple a také služby, zdá se, že všichni chtějí pochopit, co podnikání Tim Cook plánuje další. Tentokrát se zdá, že se zdá, že se neliší, s technologicky milujícím světem, který se zabývá kouskem, aby přesně viděli, co pro nás dnes obchod se sídlem v Cupertinu má dnes na občanském hledišti Graham.

Události Apple Media vždy zpracovávají ke zvýšení úrovně zábavy. Tentokrát se však něco cítí jinak. Vývoj stejně jako dnešní událost zvládla, aby chytil kreativitu jednotlivců z celého světa, kteří dychtivě čekají na hlavní poznámku. Je to skoro tady, stejně jako to vše je nastaveno na začátku v 10 hodin Pacific Time, středa 9. září. Samotná událost bude umístěna v rámci výdajů Graham Civic Auditorium v ​​San Franciscu v Kalifornii a bude pravděpodobně mít silné téma Siri a automatizace založené na designu „Hey Siri, poskytnutí nápovědy“.

Budování dnešní události bylo ve skutečnosti šílené. Byli jsme svědky vizuálních i technických úniků souborů. Data ve stylu CAD, která se snaží předvést rozměry různých nových zařízení Apple. Dostali jsme se do bodu, kdy očekáváme, že událost představí nové telefony iPhone, iPady, Apple TV, novou škálu doprovodných příslušenství, mají oznámení Apple View a také programu zavedení GM verzí iOS 9 jako Stejně jako WatchOS 2. Určitě bude pro každého něco trochu, což znamená, že je to událost, kterou si opravdu nechcete nechat ujít.

Jak byste očekávali, budeme hlásit vše od události online, abychom se ujistili, že vám nic neunikne. Jako vždy budeme poskytovat pohled na cokoli, co je odhaleno během akce, a také vám přinese okamžitou reakci na každé hlavní prohlášení, které na jevišti učinil výkonný tým Apple.

Nezapomeňte si prohlédnout místní časové pásmo v níže uvedeném grafu a zaručit, že vám neunikne žádný typ odhalení kdekoli na světě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Živá streamování Apple iPhone 6s 9. září Event [Windows, Android, iOS, OS X]

Co lze očekávat od akce Apple iPhone 6S 9. září

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *