Zvýšit počet objemových kroků na Android

Už jste někdy cítili, že ovládací prvky hlasitosti Androidu by měly mít mnohem přesnější odpověď? Obecně platí, že úroveň hlasitosti na smartphonech Android zahrnuje 7 až 15 kroků mezi maximálními a minimálními hodnotami. Sedm kroků pro úroveň vyzvánění a hlasitosti alarmu a patnáct kroků pro úroveň hlasitosti médií. Pro mnoho z nás tyto práce dobře. Ale mohu myslet, jestli někteří z vás cítí potřebu mnohem přesnější kontroly hlasitosti. To platí zejména při poslechu hudby prostřednictvím sluchátek. Pokud je vaše zařízení zakořeněno, můžete zvýšit počet objemových kroků na vašem Androidu.

To lze provést prostřednictvím modulu Xposed s názvem VolumeSteps+ na Android 6.0.1 a níže. Protože Xposed Framework ještě není k dispozici pro Android 7.0+ Nougat, uživatelé nejnovější verze Androidu budou muset místo toho použít Magisk. Naštěstí v tomto případě nedávná distribuční čísla z Google naznačují, že druhá skupina je docela malá.

Související článek: Jak získat mnohem více úrovní hlasitosti na Slider Volume na Androidu

Zvýšit počet objemových kroků – Android 6.0.1 a níže

Měli byste se nejprve ujistit, že máte nainstalovaný rámec Xposed. Pokud nemáte ponětí, co to je, nebo chcete jen vědět, jak jej nainstalovat do svého zařízení, podívejte se na náš průvodce zde.

Jakmile máte nainstalovaný rámec, přejděte do sekce stahování a vyhledejte VolumeSteps+. Nebo si můžete stáhnout APK odtud – VolumeSteps+

Nainstalujte APK stejně jako jakýkoli jiný APK a měli byste vidět, jak je uvedeno v sekci modulů v aplikaci XPosed Instalar.

Aktivujte modul a restartujte.

To je prozatím vše, co musíte udělat. Modul má také několik dalších možností, na které se můžete podívat. Konkrétněji můžete zvýšit nebo snížit počet objemových kroků pro poplach, hudbu, oznámení, vyzváněcí, systém a zvuky volání. Modul umožňuje hodnoty mezi 5 a 50, ale mějte na paměti, že jej nenastavíte příliš vysoko.

Nenechte si ujít: Nainstalujte více zvukových modů s rámcem knihovny Magisk Audio Modification Library

Zvýšení počtu kroků objemu – Android 7.0+ Nougat

Na Android Nougat, jak již bylo zmíněno, budete muset mít nainstalovanou Magisk. Věci jsou zde o něco složitější, protože na rozdíl od Xposed je Magisk velmi závislý na zařízení. To znamená, že pro vaše zařízení může nebo nemusí být podpora. V každém případě se podívejte na našeho průvodce používáním používání Magisk Manager.

Za předpokladu, že máte nainstalovanou Magisk, budete také potřebovat aplikaci Emulátoru terminálu. Jděte do toho a nainstalujte ji z obchodu Play. [GooglePlay url = ””/]

Poté stáhněte nejnovější verzi svazku kroků Magisk Module.

Nainstalujte modul jeho blikáním prostřednictvím zotavení nebo aplikace Magisk Manager.

Po nainstalování mod otevřete aplikaci a zadejte terminálovou emulátoru

Vol_magisk

Stiskněte Enter.

Pokud jste použili nejnovější verzi modulu, zobrazí se vám některé hodnoty, které můžete použít zadáním a stisknutím ENTER.

To je vše, co je k tomuto modulu Magisk. Od této chvíle neexistuje GUI, takže jej budete muset kódovat pokaždé, když chcete změnit počet kroků. Ne, že to budete muset změnit mnohem více než jednou.

Je možné, že modul nefunguje, pokud je váš Selinux nastaven na vymáhání. O tom lze snadno postarat nastavením Selinuxu tak, aby to bylo přípustné. Stačí nainstalovat aplikaci pro měnič režimu Selinux, otevřete ji a klepněte na Permisive.

Mohlo by se vám také líbit:

Některé mody Magisk, abyste mohli začít

20 Build.Prop vylepšení pro přizpůsobení Androidu úžasným způsobem

Maximalizujte kvalitu zvuku na zařízeních Qualcomm s hi-performance DAC Enabler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *