Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 3D DLP tiskárna sestává oranžový tardis

3D DLP tiskárna sestává oranžový tardis

Tento mikro-velikosti tardis je aktuální tisk ze sedgwick 3D DLP tiskárny Sedgwick 3D DLP. Ano, je to oranžová, ale kvalita tisku pro takový malý objekt je docela ohromující.

3D tiskárna SedGwick 3D je v současné době k dispozici jako souprava na kickstarter. Pro pět set kostí, Sedgwick dodává všechny díly – mínus dlp projektor a pryskyřice – aby si vlastní miniaturní typ 40 s rozbitým okruhem chameleon. Tam je hodně mnohem více této tiskárny může udělat, od miniaturních katedrálů do dutých geodetických koulí.

To je proud v tom, co bude dlouhá řada DLP Projector / Pryskyřice 3D tiskáren a nejhorší jeden k dnešnímu dni. Poslední, kterou jsme viděli, bylo úžasné $ 2400 výrobce, který zahrnoval projektoru a pryskyřice. Na $ 500 pro projektor-méně kit, Sedgwick stále tlubí i nejméně drahou možnost, kterou jsme viděli tak daleko.

[RON LIGHT] je z Kansas City a náš šéfský muž [Caleb] běžel do něj na Maker Faire před několika týdny. Můžete se podívat na ten malý rozhovor a několik videí ze Sedgwicku dělá svou věc po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *