Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Toto vylepšení útěku z vězení umožňuje přidat možnosti nastavení iPhone individuálně, protože aplikace na domovské obrazovce [video]

Toto vylepšení útěku z vězení umožňuje přidat možnosti nastavení iPhone individuálně, protože aplikace na domovské obrazovce [video]

si někdy přáli, abyste měli přístup k nastavení zařízení iOS bez otevření preferencí systému? Nastavení HomeCsreen, vylepšení dostupné na Cydia, umožní uživatelům připnout jakoukoli jednotlivou sekci nastavení ze systémových preferencí na domovskou obrazovku zařízení.

Jak můžete zjistit z výše uvedeného obrázku, nastavení HomeCscreen je implementováno docela geniálním způsobem: položky nastavení připnuté budou jednoduše fungovat jako složky, okamžitě upravitelné při stisknutí. Připevnění položek je jako základní procházení do sekce v aplikaci Nastavení, kterou se pokoušíte připnout, a vybrat „Přidat ikonu do úvodní obrazovky“.

Ikony lze volně přetahovat, jako by to byly konvenční aplikace (nebo složky). Některé položky mají dokonce vlastní ikony, což způsobuje, že se toto vylepšení cítí mnohem více leštěné.

Někteří z vás si možná pamatují tuto funkci z konceptu iOS 5 s názvem „4 věci, které bychom rádi viděli v iOS 5“. I když to oficiálně neučinilo iOS 5, komunita útěku z vězení byla natolik laskavá, aby ji vyzvedla (což by mohlo naznačovat, že by to Apple mohl také vyzvednout?). Dokonce i ikony použité v tomto vylepšení jsou podobné ikům uvedeným v konceptu.

Neexistuje žádný náznak, kdy přesně bude toto vylepšení k dispozici, ale musí se na Cydia opravdu brzy dostat.

V neposlední řadě je důležité si uvědomit, že toto vylepšení bude vyžadovat, abyste nejprve vyrazili telefon, protože stejně jako cokoli mimo oficiální obchod s aplikacemi není schválen společností Apple. Doporučuje se, abyste měli základní dovednosti o tom, jak obnovit zařízení, v případě, že se něco pokazí.

Můžete sledovat náš průvodce krok za krokem k útěku z vězení, váš iPhone, iPad nebo iPod Touch na iOS 4.3.3 pomocí Redsn0W, PWNagetool a SN0WBREEZE. Pokud již používáte Beta iOS 5, můžete ji útěk z vězení pomocí nástrojů jako Redsn0W (pro Mac a Windows) nebo SN0WBREEZE.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Aktualizace 1: Nastavení HomeCscreen je nyní k dispozici ke stažení na Cydia v úložišti BigBoss.

(přes iphoneitalia)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *