Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Pracovníci společnosti Apple si mohou Apple těžit z 50% slevy, více než 1000 užívání předložených aplikací

Pracovníci společnosti Apple si mohou Apple těžit z 50% slevy, více než 1000 užívání předložených aplikací

, zatímco úspěch Apple si užívá hlavně na samotném produktu, pracovníci budou také hrát klíčovou funkci v řízení. Koneckonců, je to spousta těch, kteří se pokusí nabídnout produkt během trénovacích sezení, které začínají za několik dní, a také když toto období předobjednávky proběhlo, zdá se konkrétní, že tyto Práce v obchodech Apple bude důležitá při pokusu společnosti o zmocnění kusu nositelného trhu. Jako odměnu budou pracovníci společnosti Apple potěšit 50 % diskontní sazbu na spodní end Apple Variants, s úhlednou diskontní sazbou 550 $ na vydání Gold uživatele.

Podle zprávy na 9to5Mac, Tim Cook vyslal e-mail personálu zaměřeným na vybavení každého na zkoušku, které začínají od pátku 10. dubna. V něm blahopřeje svému rozsáhlému týmu, zatímco využívá jistě povznášející zprávy, že Apple si užívá sport a také z nerezové oceli, které si užijí, budou zaměstnancům nabídnuty za zvláštní poloviční cenu. Uvedená nabídka je platná pouze po dobu prvních 90 dnů, počínaje pátkem 10., takže jakýkoli typ personálu, který se snaží chytit zápěstí za nižší náklady, bude vyžadovat to brzy.

Zajímavé je, že Cook ve svém poznámce také poznamenává, že již bylo předloženo mnohem více než tisíc aplikací Apple, což je vynikající postava, která zajistí, že bohatý ekosystém z get-go. Díky iPhone i iPadu má Apple horlivou sestavu návrhářů, kteří jsou obeznámeni s procesem kódování softwarové aplikace pro její zařízení, stejně jako spousta aplikací poskytne zcela nové služby a zážitky včasnému užívání adoptivních pracovníků , číslo bude také rozšíření již existujících aplikací pro iOS.

Očekávání v rámci Apple jsou jasně vysoká, protože firma přináší svůj nabízený měnič her na trh. Ať už se to zlomí stěnou skepticismu a také se postaví na zkoušku času, kdy bude vidět, ale kdekoli diskutujete o příštích několika týdnech, Apple si to s největší pravděpodobností dodržuje.

Úplný e -mail od Tim Cook je následující:

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak získat Apple Watch

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *