Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Údajné obrázky 3. Gen Moto X 2015 unikly

Údajné obrázky 3. Gen Moto X 2015 unikly

, které se zdá, že se všichni jako skvělý únik chytrých telefonů. Obzvláště když jste v současné době na trhu s novými lesklými zařízeními, stejně jako mnohem více, takže když je oficiální akce společnosti hned za rohem a také pracovala tak obtížně udržovat co nejvíce pod zábaly pak. Motorola, která má událost tužkou do deníku na 28. července, vypadá specifický pro odhalení řady nových smartphonů, jmenovitě Moto G 2015 a také třetí generace Moto X. Jak je to v těchto dnech běžná metoda Vzhledem k tomu, že se informace odkazující na gadgety objevují po webu teprve nedávno a dnes se neliší, protože se podíváme na předběžnou událost na to, co se účtuje jako Moto X 2015.

Samotné obrázky se nejprve objevily na stránce Peru Android Facebook a zdá se, že zobrazují smartphone, který je označen „Důvěrnou vlastností Motorola: ne na prodej“ a také se spekuloval jako letošní nabídku Moto X. Samotný hardware není přesně velkolepý na to, aby se na něj podíval tento trh. Rovněž přichází celkem s velkou frontou, která se zabývá bleskem, který musí pomoci při řešení strašného jevu selfies s nízkým osvětlením.

Zdá se, že stránka na Facebooku zodpovědná za únik obrázků je také z hlediska, který společnost Motorola spojila v biometrické autentizaci v typu návštěvníka otisku prstu, který je umístěn spíše v dolním předním reproduktoru než v zadní části smartphonu. V minulosti se pro tento gadget říkal návštěvník otisků prstů, ale umístění se zdá být poněkud bizarní poctivostí.

Lidé na stránce Peru Android Facebook jsou spíše zájem o úzkost, že informace i obrázky pocházejí z anonymního zdroje, stejně jako to, i když to vypadá lákavě, stejně jako má prospektivní, že je skutečnou nabídkou, kterou nemohou ověřit jeho platnost pomocí oficiálních zdrojů. Přesto máme opravdu jen pár dní na to, abychom čekali, dokud Motorola zvedne víko.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *