Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Létající, načítání, pomáhající ruku Omnicopter

Létající, načítání, pomáhající ruku Omnicopter

by to nebylo hezké, kdybyste měli létající stroj, který by mohl manévrovat v libovolném směru, když se otočil kolem jakékoli osy při udržování jak tahu a točivého momentu? Připojte rameno robota a stroj by se mohl umístit kdekoli a pohybovat se předměty podle potřeby. [Dario Brescianini] a [Raffaello d’Andrea] Institutu pro dynamické systémy a kontrolu na Eth Curychu, přišli s jejich omikoptářem, který dělá jen to, že používají osm rotorů v konfiguracích, které jí dávají šest stupňů svobody. Oh, a hraje fetch, jak je znázorněno na prvním videu níže.

Orientace vrtule Omnicopter
Každá vrtule je reverzibilní, aby zajistila tah v obou směrech. Také na samotném vozidle je letový počítač PX4FMU Pixhawk, osm motorů a regulátorů motorů, čtyřčlenná baterie 1800 mAh Lipo a komunikační rádia. Rádiová komunikace je nutná, protože výpočty pro polohu a vnější postoj jsou prováděny na stolním počítači, který pak odešle požadovanou sílu a úhlové sazby do vozidla. Desktopový počítač zná polohu a orientaci vozidla, protože ji létají v létajícím stroji Arena, ve velké místnosti na Eth Curych s infračerveným systémem pohybu.

Výsledkem je trochu Eerie sledovat, jako by gravitace se nevztahuje na omnikopter. Létající stroj může být prostě prostý hravý, jak můžete vidět v prvním videu pod místem, kde hraje načíto pomocí připojené sítě, aby chytil míč. Při návratu míče, to vlastně otáčí síť, aby vyhodila míč do ruky vředníka. Ale můžete vidět ve videu.

Zatímco se snažíme odlišnou počtu vrtulí, proč nezkusit jen jeden, jako skupina, také z ETF Curychu, udělal s jejich monospinnerem.

[přes spektrum IEEE]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *