Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Popadněte oficiální pouzdro Apple iPhone XS Silicone ve více barvách za pouhých 25 $ [obvykle 39 $]

Popadněte oficiální pouzdro Apple iPhone XS Silicone ve více barvách za pouhých 25 $ [obvykle 39 $]

případy iPhone první strany nejsou nikdy nejméně nákladné z mnoha, četných případů na trhu. Obvykle jsou však nejlepší z hlediska fit a dokončení. Silikonový pouzdro Apple pro iPhone XS se nyní neliší a nejlepší, můžete ušetřit také 15 $ na jednom.

Normálně se tyto případy prodávají za 39 $, ale pokud jste rychle mimo značku a chcete jednu z diskontovaných barev, můžete si vybrat jeden nejlepší nyní za pouhých 24,99 $.

I když ne všechny barvy jsou diskontovány, mnoho z nejlepších je. To znamená, že černý, bílý, modrý horizont a růžový písek mohou být všechny na této speciální diskontované sazbě nejlépe. Ale nemůžeme říci, jak dlouho bude tato dohoda kolem, takže se ujistěte, že se nezdržujete a nevynecháte.

Bez ohledu na barvu, kterou si vyberete, dostanete měkké silikonové pouzdro s podšívkou mikro vlákna uvnitř. To bude udržovat váš iPhone zcela bez mikro škrábance, zatímco je to v případě. A tento případ bude také dobře fungovat s bezdrátovými nabíječkami – nemusíte ho sundat, abyste si telefon šťouchali.

Jsme obrovští fanoušci oficiálních případů Apple ve všech tvarech a velikostech a schopnost vybrat si tento silikonový pouzdro se slevou je docela skvělé. Není to často možné, takže pokud je nový případ, o čem jste zvažovali, je nyní čas na tuto objednávku.

Koupit: Apple Silicone pouzdro pro iPhone XS v černé, bílé, modrém horizontu nebo růžovém písku z Amazonu: 24,99 $ | Původní cena: 39 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 13 beta 4 odkazy IPSW, profil OTA spolu s profilem iPados 13 beta 4

Stahování souboru profilu iOS 13 beta 4 bez účtu UDID / Developer, tak jak

iOS 13 beta 5 / public beta 3 ke stažení datum vydání očekávání

Útěk z vězení iOS 12.2 pomocí UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *