Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Vysor vám umožní spravovat váš gadget Android z Chrome

Vysor vám umožní spravovat váš gadget Android z Chrome

Vysor je geniální aplikace, která vám umožní spravovat váš Android Gadget využívající Chrome. S využitím jednoduchého rozšíření Chrome Web můžete svůj Android spravovat prostřednictvím plochy. Je to jednoduché nastavení aplikace Chrome, která je kompatibilní se všemi operačními systémy včetně Windows, Mac OS, Linux. Vysor vám poskytne zrcadlové okno přes plochu, která je rovněž opětovné. Okno Mirror prověřuje jednotlivé rozhraní zařízení vašeho zařízení Android a také můžete provádět všechny operace s tímto portálem.

Přestože existují i ​​jiné úlohy Android, které vám umožní udělat totéž; Jsou však k dispozici ve statných svazcích z hlediska velikosti a také požadavek na požadavek na OS. Nejlepší část Vysoru je, že přichází jako prodloužení chromu a lze jej snadno nainstalovat.

Koush, designér za Allcast, ROM manažer, ClockworkMod Recovery, Helium, TOSKSMS atd. Vytvořil Vysor jako beta projekt. Návrhář si představil Vysor jako návrhářský nástroj spíše než jako spotřební produkt. Koush určuje, že nejdůležitější funkcí typu vynoru bude sdílet Vysor s použitím, že můžete sdílet obrazovku vašeho zařízení s jedním dalším jednotlivcem Vysor po celém světě. To by pomohlo návrhářům nasadit a ladit na gadgetu vzdáleného testera, který by byl stejně jednoduchý jako odeslání odkazu. Sdílet Vysor by však potřeboval server Vysor pro tým pro pokroky, aby se navzájem řídil projekty druhého.

Vysor můžete stále vyzkoušet na ploše pomocí oficiálního rozšíření Chrome, které je nyní k dispozici. Jediné, co musíte udělat, je nastavit Vysor na Chrome a také připojit svůj gadget Android povolit ADB. Když to uděláte, otevře se plovoucí opětovné okno plochy, které zrcadlí obrazovku. Můžete kliknout a přetáhnout v tomto okně a spravovat telefon stejně jako s gadgetem pro Android, můžete to udělat pomocí ukazatele myši.

Pokud se nacházíte, abyste vlastnili dotykovou obrazovku Windows PC, můžete si vychutnat OS Android přes OS Windows OS; Jediný rozdíl spočívá v tom, že by to byl emulátor a také ne OS. Můžete dokonce zvednout gadget kliknutím do okna. Pokud nemáte navigační tlačítka na obrazovce, můžete pomocí klávesnice využít tyto funkce. Například dům je pro domov, kliknutím pravým tlačítkem a F1 pro nabídku.

Takže VYSOR v podstatě vloží na plochu zcela kontrolovatelné okno vašeho Androidu. Pokud chcete zažít typor na ploše, získejte rozšíření Chrome z níže uvedené sekce stahování.

Sekce stahování

Stáhnout | Vysor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *