Aktualizujte HTC One M7 s přizpůsobeným ROM

založeným na KitKat, bylo to mnohem více než čtrnáct dní, protože zavedení Nexus 5 a vydání Android 4.4, Codenamed Kitkat. Zatímco mnoho jednotlivců Nexus si již užívá novou léčbu Kitkat, existuje větší komunita jednotlivců Android, kteří nemají jinou metodu, než přejít na přizpůsobenou ROM založenou na Kitkat, aby získali novou aktualizaci. Každý jednotlivec Android hledá metodu, jak získat KitKat na svém zařízení nějak, a proto jsme v posledních několika dnech sdíleli dostupné ROM založené na KitKat pro různá zařízení.

Dnes jsme přišli pro metodu aktualizace KitKat pro HTC One. Chtěli jsme shromáždit společně Android 4.4 založené ROM pro všechny variace telefonu. Bohužel nejsou k dispozici žádné Kitkat Roms pro návrhy T-Mobile, AT&T a Sprint HTC One v tuto chvíli, ale přidáme ROMS pro levé gadgety.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nejsme spojeni s žádným z níže uvedených ROM. Naším jediným účelem je zpřístupnit je na jednom místě ve prospěch jednotlivců a nabídnout komplexní průvodce krok za krokem, který je bezpečně nainstaluje. Jednotlivci by měli mít na paměti, že instalace přizpůsobeného by mohla představovat riziko pro svůj telefon a asisten o skutečnosti, že jsme několik z nich úspěšně vyhodnotili, nic nezaručujeme. Pokud jste stejně jako v této linii, udělejte to podle své vlastní odpovědnosti a neobviňujte nás ani křičí nad příslušnými designéry za jakoukoli neštěstí. Je to váš telefon, je to vaše rozhodnutí.

Předpoklady

Než budete moci nainstalovat přizpůsobenou ROM, existuje několik věcí, které byste měli mít na svém HTC One:

Přístup root

Přizpůsobené zotavení, jako je CWM nebo TWRP. Vezměte prosím na vědomí, že Kitkat potřebuje nejnovější verzi přizpůsobeného obnovy, které používáte. Pokud využijete TWRP, ujistěte se, že máte alespoň verzi 2.6.3.2 nebo vyšší. Jednotlivci CWM by měli aktualizovat své zotavení na verzi 6.0.4.5.

Pokud nemáte zakořeněnou HTC One, můžete to udělat snadno a bezpečně sledováním našeho tutoriálu zakořenění. V případě, že již máte v telefonu přístup root a CWM/TWRP, můžete si jednoduše stáhnout nejnovější soubor pro zotavení a blikat pomocí CMD vložením telefonu do režimu FastBoot. Komplexní kroky najdete na instalaci obnovy na stránce tutoriálu zakořenění.

Verizon HTC One Jeden jednotlivci mohou využít tohoto kořenového průvodce pro kořen a nainstalovat nejnovější CWM/TWRP na jejich zařízení. Vydejte se k tomuto tutoriálu a postupujte podle pokynů, které jsou zde uvedeny.

Stahování

Všechny přizpůsobené ROM založené na Android 4.4 Kitkat, které byly uvedeny níže, jsou v současné době ve fázi beta. Proto neočekávejte bezvýznamný výkon. Jen jim dejte šanci nahlédnout do nového Kitkat a pokud to chutná lahodně, držte se ho. Jakmile jsou nové aktualizace zveřejněny, doufejme, že mnoho chyb bude opraveno. Všechny ROM jsou plně praktické a protože jsou založeny na sestaveních CM, podporují také témata, která lze stáhnout z obchodu Play.

Jediná věc, která nefunguje, je Art (Android Runtime), která se nachází v rámci návrhářských možností. Chcete -li stáhnout ROM pro vaše zařízení, stačí kliknout na odkaz po názvu zařízení. V případě, že existuje mnohem více, co je pro váš telefonní model, stáhněte si jen jeden.

Stáhněte si Android 4.4 ROM

HTC One International (GSM/LTE):

CM 11 Beta 7: M7ul_signed_111713_171951.zip

FTL CM11 neoficiální: FTL_CM11_HTC_ONE_UL_11-9-13.Zip (testováno)

Tripndroid Tripkat CM-M7: TripnDroid_Tripkat_M7-OTA-Eng.Noeri_003.Zip (testováno)

Sprint htc jeden:

CM 11 Beta: CM-11-20131113-Unoficial-M7spr.zip

Verizon HTC One: CyanogenMod 11 neoficiální:

CyanogenMod 11 neoficiální: CM-11-20131115-Unoficial-M7VZW.zip

Stáhněte si nejnovější superuživatel:

UPDATE-SUPERSU-V1.69.ZIP

Jak nainstalovat:

Do telefonu zkopírujte stažený soubor Android 4.4 ROM, balíček Gapps a Supersu Zip.

Spusťte svůj HTC One v režimu obnovy: Vypněte telefon a poté podržte tlačítka hlasitosti dolů + napájení dohromady, dokud se obrazovka objeví a zařízení zobrazí režim spouštěcíhoderu. S využitím klávesy hlasitosti zvýrazněte zotavení a poté stiskněte klávesu napájení. Alternativně můžete také zadat režim obnovy pomocí těchto aplikací.

Důležité: Poté, co jste se dostali do zotavení CWM/TWRP, je nesmírně důležité, abyste svou současnou ROM zálohovali, abyste ji mohli v případě potřeby obnovit. To můžete provést pomocí možnosti „Zálohování a obnovení“ (v CWM) nebo „zálohování“ (v TWRP).

Uživatelé CWM:

Otřete data / tovární resetování, poté přejděte na úložiště a ukládejte a vymažte data a systém.

Vraťte se do hlavní nabídky.

Vyberte Nainstalovat zip ze SDCard> Vyberte ZIP z možnosti SDCard a vyberte soubor ROM.

Potvrďte instalaci a počkejte, až instalace skončí.

Opakováním kroků 3 a 4 nainstalujte také balíček GAPPS.

Když je nainstalován, nainstalujte také aktualizaci-supersu-v1.69.zip stejným způsobem.

Nakonec vyberte možnost restartování nyní.

Uživatelé TWRP:

Klepněte na tlačítko Otřete a vyberte data, systém a mezipaměť.

Přejeďte posuvníkem s potvrzením.

Vraťte se do tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *