Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Aktualizace CYDIA verze 1.1.22 Vydána

Aktualizace CYDIA verze 1.1.22 Vydána

Instalační program Cydia má dnes dvě aktualizace oprav chyby zpět k sobě. Hlavní první s verzí 1.1.21, která vyřešila problém se sdílenými zdroji, vyčistila mezipaměť a také zařízení Jailbroken Apple TV 2, stejně jako s verzí 1.1.22, která byla téměř okamžitě uvolněna po 1.1.21, aby opravila klíčovou chybu spojené se svazky, které se nezobrazují v triviálních zdrojích v 1.1.21.

Úplný oficiální ChangeLog pro obě verze je následující:

Cydia 1.1.21

Sdílené zdroje se často zlomily

Použití adresy URL ke sdílení svazku z úložiště třetích stran, které mělo překlepy, může způsobit neuvěřitelný zdroj.

Clearing Caches může zabít Cydia

Jednotlivec nahlásil okolnost, kde jim došel místo na disku, iOS vyčistil jejich mezipaměti a pak by Cydia neběhla.

Upgradování Cydia Bloke Appletvs:/

Uživatelé útěku z vězení AppleTV 2, kteří upgradovali na Cydia 1.1.19 nebo 0,20, by ztratili přístup k jádrovým zdrojům Cydia.

Cydia 1.1.22

Triviální zdroje neměly žádné balíčky

Uživatelé, kteří upgradovali na Cydia 1.1.21, uvedli, že všechny „triviální“ apt zdroje, které přidali pomocí Cydia (které jsou obrovskou většinou zdrojů třetích stran využívaných typickými jednotlivci:/) neukazovaly žádný typ balíčků. Frowny Pants :(. Opraveno?

Jako vždy, pokud jste již JailBroken, můžete pouze aktualizovat na většinu aktuální verze 1.1.22 instalačního programu Cydia z Inside Cydia. Chcete -li to provést, představte Cydia, klepněte na kartu Úpravy a poté stiskněte tlačítko Freshen v levém horním rohu. Po načtení nových balíčků procházejte pro instalační program Cydia ve výchozím úložišti Telesphoreo Cydia a klepněte na Modify-> Upgrade a získejte novou verzi.

Pro ty z vás, kteří ještě necizivně neciziví, stáhněte si současnou nejnovější verzi Taigu z přímo a pak sledujte naše průvodce přesně o tom, jak útěk z vězení iOS 8.4 s využitím TAIG:

Útěk z vězení iOS 8.4 Využití Taig v2.4 na iPhone, iPad [návod How-to Tutorial] (Windows)

Jak útěk z vězení iOS 8.4 s Taig na Mac OS X (Mac)

Jakmile je JailBroken, jednoduše aktualizujte na Cydia verzi 1.1.22 ručně z Cydia.

Nová verze nástroje TAIG Jailbreak Moy může být brzy vydána s aktualizací Cydia Installer 1.1.22, který se spojil pro budoucí vězení.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 8.4 s Taig v2.4 na iPhone 6, 6 Plus, 5s, mnohem více [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *