Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Systém náhradních Galaxy Note 7 explodoval na letu Southwest Airlines

Systém náhradních Galaxy Note 7 explodoval na letu Southwest Airlines

, když se věci podle plánu spíše nedaří, někdy není moc, co můžete udělat, než držet ruce, a vzít to, co přichází tobě. Problém Samsung se právě teď zabývá tím, že to již udělalo, když si vzpomněl na každý, stejně jako každou Galaxy Note 7, kterou nabídla kvůli ukončení úlovky telefonu a explodování od vadné baterie.

Kam jdeš, když věci nějak zvládnou, aby šly ještě dále z kopce? Když opraváte, že jste vložili místo pro předběžnou katastrofu?

To je přesný problém, který nyní Samsung čelí poté, co se zprávy zlomily, že jedna z jeho Galaxy Note 7 spustila ukončení na letounu Southwest Airlines, což vedlo k evakuaci týmu i cestujících. I když by to normálně byly špatné zprávy, to, co to dělá skutečnou katastrofou pro Samsung, je to, že Galaxy Note 7 v obavě nebyla originálním přepravním sluchátkem. Byl to ten, který byl odeslán jako náhradní telefon. Sluchátko, které mělo být skvělé jít. Ten, který by neměl spouštět požáry.

Ale ukončení to skutečně způsobilo. Stejně jako nyní jsou všechny sázky vypnuté.

Zpočátku se věřilo, že telefon v zájmu byl skutečně jednou z původních dávek, ale poté, co se Verge zmocnil majitele sluchátka, fotografie krabice, ve které byla nabídnuta ověřena, že byla součástí druhé vlny pevných gadgetů jak je označena ikonou Black Square na štítku krabice. Někdo uvnitř Samsung bude teď velmi, velmi znepokojen.

Brian Eco-Friendly v rozhovoru pro zveřejnění uvedl, že si všiml „silného šedozeleného rozrušení kouře“, který z telefonu přichází, než se pustil do spálení koberce kabiny.

Telefon je nyní v rukou oddělení regionálního ukončení a my máme na otázku, že se na to bude také chtít, aby se na něj Samsung podíval. Pokud jde o pana Greena, uvádí, že již nahradil sluchátko tím, co by mohlo být pro Samsung nejhorší částí celého příběhu; iPhone 7.

Pokud jde o public relations, věci se nezhoršují. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.

(Zdroj: Verge)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

GTA 5 Mod vám umožní zasáhnout věci s Samsung Galaxy Note 7

Pověsti o „nudné“ iPhone 7 vedly k sebezničení Samsung Galaxy Note 7 [Zpráva]

Galaxy Note 7 Individuální žaluje Samsung poté, co gadget exploduje v kapse

Samsung Galaxy Note 7 exploduje v rukou šestiletého chlapce, když sledoval videa

Kompenzace zabezpečení spotřebního produktu USA formálně připomíná Galaxy Note 7 on iPhone 7 představit Evu

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *