Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple zapálí zaměstnance pro chvástání o iPhone na Facebooku

Apple zapálí zaměstnance pro chvástání o iPhone na Facebooku

sociálních sítí, jako jsou Facebook a Google+ (dobře, většinou Facebook), se v průběhu let staly stále populárnějšími. Mezi výhody patří schopnost zůstat v kontaktu a interakce s mnohem více lidmi ve stejnou dobu a navazování nových přátel. Pomáhají vám také připomenout klíčové události, narozeniny a výročí, které byste jinak mohli chybět nebo zapomenout. Mají také své nevýhody.

S tím, jak stále rostou, společnosti zase začaly žádat své zaměstnance, aby se dodržovali určitými politikami, když používají sociální sítě nebo v některých případech zcela zakazují jejich použití. Zaměstnanci po celém světě byli pokarhani, pozastaveni nebo dokonce propuštěni kvůli nesprávným aktualizacím stavu nebo obrázků, které negativně vrhaly světlo jejich příslušným společnostem.

Apple není výjimkou. Podle zpravodajských stránek Metro.co.uk zaměstnanec jménem Samuel Crisp kritizoval svůj iPhone a svou práci v obchodě Apple v Norwichi. Očividně nebyl potěšen svou pozicí specialisty a vzal na Facebook, aby si stěžoval.

V jednom případě, při testování aplikace na svém iPhone, napsal dvacetii některých zaměstnanců: ‘**** vypustil mé časové pásmo potřetí za týden a probudil mě ve 3 hodiny ráno? RADOST!!’

Den předtím, než Apple oznámil, že přinese hudbu Beatles na iTunes, naznačil oznámení aktualizací své domovské stránky s obrazovkou Splash: „Zítra je jen další den. Na které nikdy nezapomenete“. Crisp odpověděl na Facebooku: „„ Zítra je jen další den, na který doufejme, že zapomenu. “

Kolega, který byl také přítelem na Facebooku, přivedl články svému šéfovi Lindsay Cruickshank, který okamžitě pozastavil a poté vystřelil. Crisp nepodal bez boje a podal nárok na soud pro zaměstnanost.

Bohužel pro Crisp se postavili s Apple a nazvali propuštění odůvodněné. Panel tribunálu dospěl k závěru:

Bereme v úvahu jejich postavení, že články na Facebooku nebyly skutečně soukromé a ve skutečnosti mohly být velmi snadno předány, protože žalobce neměl nad tímto procesem žádnou kontrolu.

Morálka příběhu je: Užijte si to, co zveřejníte na Facebooku. Nesprávné aktualizace stavu a obrázky by vás mohly stát vaší prací. Nikdy nevíš, kdo jsou vaši přátelé. Udržujte své nepřátele blíže. Oh, prostě si vyberte.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *