Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics HackerSpace vyvíjí způsoby, jak dostat peeps rozlití jejich tajemství

HackerSpace vyvíjí způsoby, jak dostat peeps rozlití jejich tajemství

, zda nazýváte zvýšenou výslechu nebo mučení, předmět je mnohem méně vážný, když je oběť sladké cukrovinky. Lvl1 hackerspace v Louisville, Kentucky nedávno držel událost zaměřenou na stahování peeps – bunny-ve tvaru cukru-pokryté marshmallow pochoutka – rozlit svá střeva. Účastníci vyvinuli řadu jazyk-in-tvářské mučení zařízení, pak prokázala svou funkčnost na zajíčci.

Neměli byste být překvapeni, že událost vysílání začíná pukákem PEEP. Ale odtud se soupravy dostávají mnohem kreativnější. Například, elektrická židle výše spojuje zajíček do omouvané zbraně (neexistuje žádná zmínka o tom, co s tím souvisí s tím, co má velká sada kondenzátorů. Tam je také Iron Maiden, která je opravdu více z plastových panenen. Předmět marshmallow Vícenásobné bodnutí by s použitím plastového vejce jako krytu a vlasový kartáč hlavu jako hroty. Nemůžete zmrznout peeps bez alespoň jednoho poslání mikrovlnnou troubou. Ale možná náš favorit je stojan. Byl postaven pár z nich, Jeden byl laserový řez a druhá byla postavena volná ruka. Oba jsou rozmarničky na historicky brutální realizaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *