Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Zcela nový režim rovnováhy pracovního života pro OnePlus 6T vysvětlil

Zcela nový režim rovnováhy pracovního života pro OnePlus 6T vysvětlil

smartphony a aplikace Android usnadňují náš život. V posledních několika letech však odborníci považovali chytré telefony za rušivý prvek. Vysvětlíme jak. Stává se to s vámi, že když pracujete a najednou oznámení z jakékoli aplikace upoutá vaši pozornost?

Nyní, pokud se jedná o zprávu z vaší banky nebo šéfa, je to pro vás důležité. Co když je to nějaká jiná herní aplikace nebo jakákoli taková aplikace, která není pro vás opravdu důležitá, když jste v kanceláři zaneprázdněni. V zásadě musíte ztrácet několik minut svého života, abyste zkontrolovali, co oznámení o aplikaci musí říci. Tímto způsobem se rozptylujete od své práce.

Existuje nějaký způsob, jak z nich vybrat spoustu aplikací a oznámení o ztlumení.? Abyste vás během práce narušili zbytečnými oznámeními. OnePlus přišel s jednou takovou funkcí nazývanou režim rovnováhy mezi pracovním a-životem. V této příručce vysvětlíme ve všech podrobnostech o tom, co je tato funkce a jak ji používat.

Režim rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem

Funkce rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem je nejnovějším přírůstkem od OnePlus do OnePlus 6T. Zavádí se s nejnovějšími Oxygenos Beta 33 pro OnePlus 6T. Pokud tedy máte OnePlus 6T a jste uživatelem beta, měli byste tuto novou aktualizaci beta obdržet. V opačném případě můžete zkontrolovat dostupnost aktualizace tím, že přejdete na kartu Aktualizace systému v rámci aplikace Nastavení zařízení.

Tento režim v zásadě umožňuje uživateli vybrat spoustu aplikací na jeho OnePlus 6T. Poté funkce zablokuje oznámení z těchto vybraných aplikací po určitou dobu, zatímco je v práci. Řekněme, že uživatel je v kanceláři od 10:00 do 19:00. Pak v tomto časovém rámci neobdrží žádná oznámení z aplikací, které omezil.

Jakmile je časový rámec ukončen, může opět začít dostávat oznámení z těchto aplikací. To je jen jedna část příběhu. práce je tříděna. Ale co život (po pracovní době) ..?

Poté, co uživatel dorazí do svého domu, nechtěl mít žádné nepříjemné zprávy, hovory nebo text WhatsApp od svého šéfa/kanceláře, aby ho potíže, zatímco on chladí doma.

Tady je, jak třídit život po skončení práce na den. Může znovu sledovat stejný postup jako výše, aby vybral aplikace, z nichž nedostane žádné oznámení, zatímco relaxuje, spí nebo tráví čas se svými rodinnými příslušníky.

Nyní vám tedy vysvětlíme, jak povolit funkci rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem na vašem OnePlus 6T.

Povolte režim rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem na OnePlus 6T

Nejprve musíte mít smartphone OnePlus 6T s sebou. Za druhé, měl by spustit oxygenos beta 33.

Po upgradu 6t na nejnovější beta software byste měli být schopni vidět malý symbol Yin-Yang v roztahovacím centru oznámení zařízení. V opačném případě k němu můžete přistupovat tak, že přejdete do nastavení> Utilities> Blavin pracovního a soukromého života.

To je místo, kde začneme

Klepněte na symbol Yin-Yang (nebo na kartě rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem v pod nástroji)

Nyní uvidíte rozhraní rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem

Existují dvě možnosti, práce a život.

Klepnutím na práci (protože musíme nakonfigurovat pracovní režim. Později můžete nakonfigurovat režim života)

Na další obrazovce uvidíte seznam aplikací na vašem zařízení

Aplikace vyberte kliknutím na zaškrtávací políčko vedle nich, ze kterého nechcete dostávat žádné oznámení, když jste zaneprázdněni svou prací.

Poté, co jste vybrali aplikace, klepněte na další

Na další obrazovce můžete zobrazit možnost automatického povolení pracovního režimu.

To znamená, že můžete naplánovat čas a každý den bude aktivován pracovní režim. Z aplikací, které jste dočasně omezili, nedostanete žádné oznámení.

Můžete nastavit pracovní plán, který zahrnuje nastavení časového rámce a počet dní v týdnu, kdy bude pracovní režim vynucen.

Pracovní režim podle umístění

Můžete také omezit oznámení z aplikací podle míst, která pokrýváte ve vašem regionu. Místo můžete nastavit na mapě. Pokud jste na předem osvlém místě, tyto vybrané aplikace vás nebudou obtěžovat s oznámeními.

Jak nakonfigurovat režim života

Tento proces není raketová věda. Právě způsob, jakým jste nastavili pracovní režim, stejným způsobem, jakým si můžete vybrat aplikace, které na vás nebudou vyvolávat oznámení, když se uvolníte doma.

Můžete dokonce uložit umístění pro vynucení režimu života. To znamená, že pokud jste doma, hospoda, tělocvična, pak můžete uložit tato místa na mapě. Pokaždé, když během vybraného času a vybraných dnů v týdnu, když jste na těchto místech, vás aplikace, které jste omezili, neporuší dráždivými oznámeními.

Kroky jsou zcela stejné při konfiguraci režimu práce a života.

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je zajímavý vývoj od OnePlus. Brzy by se tato funkce měla také zavádět i pro další zařízení OnePlus. Doufáme, že tato příručka byla pro vás informativní. Zůstaňte s námi naladěni pro další zajímavé průvodce.

Související: OnePlus Carnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *