Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Anker PowerWave 7,5 Rychlá bezdrátová nabíjecí podložka zlevněná na 37,99 $ dnes obsahuje vestavěný chladicí ventilátor

Anker PowerWave 7,5 Rychlá bezdrátová nabíjecí podložka zlevněná na 37,99 $ dnes obsahuje vestavěný chladicí ventilátor

Anker’s Wireless bezdrátová nabíječka Powerwave dnes namísto obvyklých 46 USD bude mít vynikající náklady pouhých 37,99 $. Vyzvedněte si to ještě dnes a vyhřívejte se v zázrakech rychlého bezdrátového nabíjení.

Bezdrátové nabíjecí polštářky mohou být nejlepším vynálezem od kola, zejména pokud jste se vždy objevili, že jste lovili kolem zadní části stolu a hledali nabíjecí kabel. Udělali jsme to a nenáviděli jsme to, takže mít nabíjecí podložku, která je vždy tam, kde by měla být, připravená na nabíjení telefonu, je skutečným přínosem. Anker vyrábí několik našich preferovaných nabíjecích podložek, takže když jsme slyšeli, že jeden z jeho zboží je k dispozici se slevou, museli jsme se o něj podělit.

Nabíječka v obavách je, že Anker Powerwave Quickless Nabíjecí podložka a dokonce se vyvinula chladicího ventilátoru. Může to také vyžadovat, s podporou super rychlého bezdrátového nabíjení 10 W za ty gadgety, které jej podporují, a bezdrátové nabíjení 7,5 W. pro iPhone. Aby se zajistilo, že tyto rychlosti jsou možné, Anker dokonce zahrnuje vlastní kabel a rychlý nabitý napájecí adaptér 3.0 v krabici, což není něco, co můžete uvést pro všechny takové nabíječky.

Nebude to typ nabíjecí podložky, který si koupíte šest a naplníte svůj dům, ale pokud máte jednu oblast, kde požadujete, aby váš telefon nabil co nejrychleji, aniž byste museli pohrávat s kabely, pak toto je nabíječka pro vás. Umístěte jej na stole nebo na umístění na svém nočním stojanu. Ať tak či onak, přijetí objednávky, než se dohoda uzavře!

Před pokladnou si nepamatuješ, abyste se dostali do kódu speciální diskontní sazby, který sníží náklady na pouhých 37,99 $. Je to užitečná investice, která vám bude trvat dlouhou cestu.

Koupit: Anker Powerwave 7.5 Rychlá bezdrátová nabíjecí podložka s ventilátorem chlazení interiéru z Amazonu: 37,99 $ s kódem Anker514 | Původní cena: 46 $

Můžete také prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 12.1.4: Downgrade na iOS 12.1.1 Beta 3 a útěk z vězení s využitím rootlessjb, tady je, jak

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Útěk z vězení iOS 12.1.4 / iOS 12.1.3: Downgrade nyní, když Brandon Azad vydal svůj exploit iOS 12.1.2

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná vývojářům

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *