Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Duet 50 Skutečně bezdrátová ušní sluchátka nabízí mnohem větší výdrž baterie než AirPods, stává to jen 35,99 $ dnes

Duet 50 Skutečně bezdrátová ušní sluchátka nabízí mnohem větší výdrž baterie než AirPods, stává to jen 35,99 $ dnes

krok stranou Apple, máme ve městě nákladově efektivní konkurent! Pro to, co bude pravděpodobně omezeným časovým obdobím, Amazon nabízí působivou slevu na bezdrátové uší v Back Bay Duet 50 s Bluetooth 5.0 jako standardní.

Pojďme v první instanci dostat důležitou část z cesty. Tato bezdrátová sluchátka podávají extrémně působivou výdrž baterie s jedním nabití. Jediný poplatek vám poskytne osm hodin přehrávání z uší, ale skutečná síla pochází z případu nabíjení. Doslova. Přenášení případu s vámi vám poskytne dalších 32 hodin výdrže baterie, což znamená, že ušní sluchátka jsou opravdu připravena na jakékoli dobrodružství. Než to udělá, dojde energii. To je neuvěřitelných 40 hodin přehrávání celkem.

Kromě rozsáhlé výdrže baterie získáte také působivou úroveň kvality ze zvukového výstupu. Uchycka byla vyladěna tak, aby reprodukovala „bohatý tón amerického hi-fi stereo systému“, nabízející silnou basu, uvolněnou a přirozenou střední řadu a extrémně svěží maxima. Kvalita zvuku je vysoká a doprovodný mikrofon nabízí nejlépe hodnocenou izolaci šumu, která je navržena tak, aby se pokusila ponořit uživatele do zážitku. Někdy, s takovými ušími, se nositel cítí, jako by ztratil ten pocit ponoření do vybrané dráhy. Výrobci tvrdě pracovali s Duet 50s, aby se pokusili zajistit, aby tomu tak nebylo.

Duet 50s byly také postaveny tak, aby byly odolné proti potu a tvrdě odolné. Konkrétně byly postaveny pro to, co společnost nazývá „dlouhé běhy a túry v dešti, sněhu a sněhu“. Pokud jste aktivní typ, neměli byste s nimi vůbec žádný problém. Ušní sluchátka jsou také schopna volat hands-free s různými různými zařízeními a poskytovat snadnou kontrolu nad hrací hudbou a příchozími hovory s jednoduchými kohoutky na pupenech, než aby museli přístup k smartphonu.

Podívejte se na Duet 50s právě teď na přímém odkazu níže, pokud chcete těžit ze 40 hodin přehrávání.

Koupit: Duet 50 Wireless Earbuds s Bluetooth 5.0 od Amazonu: 35,99 $ pomocí kódu WirelessJuly | Původní cena: 44,98 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 13 beta 3 odkazy IPSW, aktualizace profilu OTA spolu s iPados 13 beta 3

Stáhněte si profil iOS 13 beta 3 bez účtu UDID / Developer, tak jak

Stahování: iOS 13 beta 3 17A5522G odkazy IPSW, OTA Revidovaná aktualizace vydaná na Devs

Útěk z vězení iOS 12.2 pomocí UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *