IMovie přeneseno na iPhone 3GS, iOS 4 [video] !!

Ano! Mám IMovie, což je speciální aplikace iPhone 4, která běží prakticky na mém iPhone 3GS. Udělal jsem toto video jen proto, abych ukázal, že iPhone 3GS je rychlý a také schopný spustit iMovie. Je to jen to, že Apple chce, abychom si všichni koupili nový iPhone 4 tím, že uvedli, že hardware iPhone 3GS není pro tyto věci dostatečný.

Díky Davidovi Romhanovi Torresovi, který o tom poprvé publikoval na Facebookové stránce Redmond Pie.

David Romhan Torres Jen dělám iMovie pro iPhone 4 spuštěn na iPhone 3GS, je velmi snadné jen stáhnout to z iTunes, přizpůsobit info.plist dat a také modifikovat minimální verzi systému na 3.0.0, jakož i vpředu, stejně jako vpředu na falešné

Změna řetězce pro přední jednání s videokamerou na false způsobí, že aplikace běží na jakémkoli typu iPhone Jailbroken iPod Touch, pokud je spuštěn iOS 4. Nyní podle výše uvedeného zdroje můžete také spustit na NON NON -IOS 4 gadgety, tj. Gadgety spuštěné starým firmwarem 3.1.3 nebo 3.1.2 změnou minimálního řetězce verze systému. Snažil jsem se tento krok spustit IMovie na svém iPadu, ale bez úspěchu. Pokud jakýkoli typ z vás zvládne, aby se tato věc spustila na libovolném typu zařízení NonsOS 4, prosím, dejte mi to pochopit v sekci komentářů níže.

A tak bez jakéhokoli typu ještě většího zpoždění je zde video prezentace iMovie na iPhone 3GS.

AKTUALIZACE 1: Dobře, kluci, právě jsem si uvědomil, že úprava dat .IPA rozbije Apple DRM. Abych to dodržoval, odstranil jsem pokyny k instalaci.

Nezapomeňte se zaregistrovat na náš kanál YouTube právě zde pro mnohem více videí v budoucnu. Podobně se ujistěte, že zkontrolujete naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podíváte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stránky z iwork pro iPad přenesené do iPhone 4 (iOS 4)

Všechny aplikace iOS 4 připravily aplikace s multitaskingovými schopnostmi na jednom místě

Jak odemknout iOS 4 s ultraSN0W a také BlackSN0W na 05.13.04 BASEBAND [Průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 4.0 na iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod Touch 2G s využitím Redsn0W, pwnagetool 4.0 (Windows)

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *