Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Populární znaky Nintendo Získání mobilních her do konce roku 2016

Populární znaky Nintendo Získání mobilních her do konce roku 2016

Nintendo v loňském roce odhalilo, že do smartphonu přinese několik svých nejvýznamnějších jmen dodržovat roky tlaku, stejně jako početní v Power v Nintendo se vyhýbala all-in na smartphonu, nyní chápeme, že fanoušci Nintendo budou moci do konce tohoto roku hrát hry, které budou hrát známé postavy společnosti.

Prezident Nintendo Tatsumi Kimishima, který hovořil v krátkém článku v japonských novinách The Mainichi Shimbun, uvedl, že hry představující několik nejvýznamnějších postav Nintendo by byly jejich metodou do konce roku 2016, i když existovaly předvídatelně ne Ještě více prohlašuje, kdo by tyto postavy byly.

Nintendo v loňském roce odhalilo, že bude vyrábět hry smartphonů s pomocí DENA, ačkoli dosud byla oznámena pouze jedna hra. Očekává se, že se v březnu představí v březnu, cílem Miitomo je přimět hráče k produkci a poté zachovat své vlastní postavy MII, než aby využíval významný zpětný katalog postav japonské firmy.

Vzhledem k tomu, že Nintendo očekává, že bude pokračovat ve zřizování her pro smartphony a hrstku titulů očekávaných kolem března 2017, konvenční dům Nintendo a přenosné herní společnosti mají těžký čas v dohodě o silné konkurenci ze všech čtvrtí. Nintendo nikdy opravdu nedostal svůj akt dohromady dodržování Microsoftu a dominance společnosti Sony, dokonce i když nezastavitelná přenosná divize Gaming Gadget Division také pociťovala teplo.

Pokud má Nintendo jednu věc, je to katalog znaků třídy A, který vlastní. Vzhledem k tomu, že se Mario v budoucnu v určitém okamžiku v určitém okamžiku nalezne na svět iOS a Androidu, můžeme jen doufat, že do té chvíle Nintendo není jen trochu irelevantní, aby se stala značkou.

V potrubí Nintendo je také jeho nadcházející konzole/ruční hybrid s názvem Nintendo NX, který se očekává jako jako takový jako konzole PlayStation a také, jak Kimishima sám uvedl v rozhovoru s minulým časem minulý čas Rok to bude „něco odlišného i odlišného“, stejně jako nejen jednu další variantu Wii společnosti a konzolí Wii U.

(Zdroj: Mainichi [Google Translate] | Via: The Verge)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Získejte emulátor NDS4IOS Nintendo na iOS 9 [bez vězení vyžaduje]

Jak získat emulátor INDS Nintendo DS na iOS 9

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *