Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Pokemon Go Cheat Sheet: Typy statistik pro všech 151 Pokemon ve hře

Pokemon Go Cheat Sheet: Typy statistik pro všech 151 Pokemon ve hře

Pokémon Go je bezpochyby nejoblíbenější mobilní hrou, která je nyní ideální. Ve skutečnosti by čísla i zájem médií naznačovaly, že pokud mohu využít odkaz na Pokémon, postupoval kolem toho, aby skončil jako celosvětový jev.

Hra, která je v současné době nabízena na iOS i Androidu, se během několika dnů po jejím vydání stala největší mobilní hrou v americké historii. jako hranice.

V jeho raných dnech byla hra všichni na webu, o kterém kdy mluvili. Dokonce i nyní se ochrana mohla trochu zpomalit, ale humbuk je nesmírně živý. Možná nerozumím žádnému typu hardcore fanoušků hry, ale každý můj přítel, bez ohledu na věk, buď hraje hru, nebo o ní rozumí. Pokud to samé platí pro vás, stejně jako ještě musíte naskočit na rozjetý vůz Pokémon Go, možná o tom můžete přemýšlet.

Pro nováčka může být hra trochu skličující, se seznamem 151 Pokémon a řadou nedostatečně vysvětlených herních prvků. Je jen přirozené chtít, aby vám něco pomohlo začít. Pro ty, kteří právě hledají podrobný úvod do mnoha kapesních monster franšízy, je ve hře celkový seznam pokémonů ve hře na TheSilphroad.com/research, celkem se statistikami typů. Tyto statistiky definují typ, výšku a hmotnost každého Pokémona spolu s jejich útokem, obranou i hodnocení výdrže.

Seznam, který může být tříděn každou soukromou statistikou nebo na základě těch nejlepších integrovaných statistik, musí ověřit, aby byl prospěšný pro oba nové hráče, kteří se snaží získat koncept přesně toho, jak manažer sbírka Pokémona má ve svém osobním seznamu a Veteráni, kteří mají pokémona, zasáhli každý den do tělocvičny. Pochází z Silph Road, která se definuje jako „místní síť Pokémon Go Trainers“ zaměřená na usnadnění obchodu s neobvyklým Pokémonem.

Předpokládám, že jim musím poděkovat. Nyní chápu, že Mewtwo je nejmocnější Pokémon.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší cheaty Pokemon Go, vylepšení, nápady [průvodce]

Najděte Pokemon Go Pokestops, tělocvičny, neobvyklé mapy Pokemon umístěte s touto aplikací

Najděte Pokemon v Pokemon Go jednoduchou metodu s touto mapou crowdsourced

Tento Hack Pokémon Go extrahuje data ze hry a zobrazí se Pokémon na Mapách Google

Pokémon Go „Naše servery jsou pokořeny vaší mimořádnou odpovědí“ Chyba: Jak zkontrolovat stav serveru

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *