Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple od prvního dne věděl, že Google Glass bude flop, e -mail odhaluje

Apple od prvního dne věděl, že Google Glass bude flop, e -mail odhaluje

, přičemž Google nyní po méně než úspěšném roce zabil své skleněné nositele, zdá se, že každý nečekaně chrlí, že byl od začátku odsouzen. Ať už jen kopají sklo, když je dole, nebo skutečně vlastnili schopnost vidět do budoucnosti, je hádat někdo, ale jeden člověk uvnitř Apple zjevně věděl, že psaní bylo na zdi pro to, co bylo velmi ambiciózní projekt.

Podle e -mailů, které si našly cestu do firmy, Apple VP Phil Schiller řekl bloggerovi Abdelovi Ibrahimovi, že Google štěkal špatný strom se sklem a řekl, že mu to připomíná podobný tlak, aby na tváře veřejnosti položil video brýle.

“Nemůžu uvěřit, že si myslí, že každý jednotlivec (normální) tyto věci bude nosit,” řekl Schiller. “Připomíná mi to brýle na trh na trhu.”

Bez ohledu na vaše pocity na sklenku jen málokdo se může hádat proti technickému úspěchu, na který se sklo změnilo, ale sledování vysoce profilů nad soukromí a spoustou míst, která jej zakazují úplně, Glass utrpěl v posledních několika letech mnohem víc než několik černých očí v posledních několika letech . Obavy z toho, že byly natočeny v tajnosti, byly v popředí obav o soukromí a sklo se nikdy nezotavilo.

Očekáváme, že Google v určitém okamžiku přivede Glass zpět na trh, ale doufejme, že hardware bude dozrávat výrazně, než k tomu dojde. Pokud Google najde způsob, jak zabránit nositelům v tom, aby byli tak nápadný, pak by to mohlo mít stále šanci získat veřejnost na svobodě, aby ji získala. Bez ohledu na to, co Schiller říká.

Apple má samozřejmě na cestě ve formě Apple Watch samozřejmě. Rozhodnutí zahájit nositelné pro zápěstí spíše než obličej může dobře ověřit, že bude skutečně chytrá.

(Zdroj: BusinessInsider)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *