Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Tomb Raider střílí svou metodu na Android s Lara Croft: Guardian of Light

Tomb Raider střílí svou metodu na Android s Lara Croft: Guardian of Light

Ekosystém aplikace Android je silnější a také silnější, stejně jako více designérů, že navzdory svým problémům s fragmentací je Android Platforma, která stojí za to zřídit, protože stále rostoucí podíl na trhu. Viděli jsme obrovské jméno iOS aplikace, jako je Instagram a také vydání Instapaper na Androidu; Vzor, který byl iniciován hrami, když tituly ovoce ninja i rozrušené ptáky provedly skok.

Nyní ještě jeden obrovský titul iOS – Lara Croft a The Guardian of Light – vytvořil svou metodu na Android. Zkontrolujte to po skoku.

Lara Croft a The Guardian of Light byla vydána velmi první zpět v polovině roku 2010 na PlayStation 3, Xbox 360 a PC jako digitální stahování nabízené v jejich příslušných internetových obchodech. Později byl propuštěn na iOS a nyní byl nakonec vydán na Android.

Guardian of Light využívá pevný, izometrický pohled podobně jako tradiční hry z 90. let. Hrajete jako dobře obdarovanou střelbu Lara Croft, řešení hádanek a také platformu vaší metody, abyste objevili zrcadlo kouře a pokoušeli se porazit bleska Boha Xolotla.

Hra získala zářivá hodnocení na konzolách s desetihodinovou kampaní a vynikající hodnotou přehrávání díky kooperativnímu multiplayerovi. Bylo zaznamenáno, že iOS i porty Android jsou téměř přesně stejné jako Xbox 360 / PlayStation 3 s grafikou HD „Kvalita konzoly“ a hladkou hraní.

Lara Croft vydává na Androidu je skvělým náznakem věcí, které přicházejí, ale existuje trochu špatných zpráv. Od psaní je The Guardian of Light nabízen pouze na chytrých telefonech Sony Ericsson Xperia. Podle toho, co víme, je to načasovaná exkluzivní. Hra bude jistě nabízena pro více gadgetů s postupem času.

Takže ano, pokud máte chytrý telefon Sony Ericsson Xperia, velmi navrhujeme, abyste pokračovali a získali strážce světla. Je to úžasná akční hra, která má hodnotu 1,30 $ z vašich obtížných vydělaných peněz.

Stáhnout Lara Croft: Guardian of Light [Google Play Link]

Nezapomeňte si nechat pochopit, v co si myslíte o zkušenostech paní Croftové tím, že zanecháte komentář na našem Facebooku i na stránce Google+.

Podívejte se na naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na další aplikace pro zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *