Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics IPhony v hodnotě 590 000 USD ukradené z pohyblivého kamionu v loupeži z filmů

IPhony v hodnotě 590 000 USD ukradené z pohyblivého kamionu v loupeži z filmů

Bohužel příběh iPhone nebo nepochybně jakýkoli jiný ukradený smartphone na špičkové úrovni, není nový, a pokud chodíte kolem a Velké město dost dlouho, nakonec se setkáte s krádeží ulice.

Zatímco zloději však pracují zdánlivě kdekoli, ne mnoho provozu v druhu měřítka, kterou jedna skupina rumunských zlodějů udělala, když údajně ukradli iPhone v hodnotě 590 000 dolarů z pohyblivého nákladního automobilu. To je pravda: kamion, který se pohyboval.

Jak uvádí nizozemský zpravodajský outlet ed, skupina provádí podobné odvážné nájezdy na nákladních vozech vzhledem k tomu 2015, přičemž nejmenší než sedmnáct nákladních vozidel zjevně padl na skupinu, o které jsme podezřelí, viděla Fast & Furious One příliš mnoho Časy! Podle zpráv byla skupina mužů ve věku od 33 do 43 let zatčena v sobotu v sváteční parku v Otterlu, s iPhone a dodávkou, o které se říká, že byla použita v loupeži také na stejné adrese.

Celá věc byla provedena úzce sledováním kamionu, s pachateli stojícími na kapotě a získání přístupu k nákladu kamionu díky pomoci neklouzavé podložce.

Údajně zachytili automobil, než jeden z nich vylezl na kapotu své dodávky a vloupal do kamionu před nimi.

Krabice iPhone byly poté předány zpět přes střechu dodávky.

Krádež se konala v noci 24. července na dálnici A73 poblíž Horst.

Bohužel se nezdá, že by existovalo žádné zaznamenané video o tom, že to všechno jde dolů, což je opravdu plačící hanba. I když takové akce absolutně neschvalujeme, musíme je předat někomu, kdo je připraven jít na takové absurdní a nebezpečné délky pro cokoli. Jen si přejeme, aby to nezahrnovalo krádež luxusního zboží! Rumunská policie sestavila demo video o metodě použité v loupežích, které si můžete prohlédnout níže.

(Via: BBC)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si emulátor Handjoy IPA na iOS 10 [bez vězení]

Hra o trůny S07E04 Zkažení válečných skriptů Detaily Únik online

iOS 10.3.3 / 10.3.2 Útěk z vězení: Downgrade z většiny současného firmwaru, protože útěk z vězení je možné na iOS 10.3.2

Stáhněte si iOS 10.3.3 Final IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod touch

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 4 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *