Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Modelovací squid buněk v kódu obdélníku spojovací napětí pro zvířata

Modelovací squid buněk v kódu obdélníku spojovací napětí pro zvířata

[Kemper Smith] vyvinul trochu charakteru při zpracování. Byl inspirován biologickým experimentem, že extatické buňky s použitím elektřiny. Výsledkem je interaktivní zobrazení, které napodobuje tuto biologii.

Poslední srpen jsme viděli zvláštní experiment, který vyžadoval Kypr Hill hudbu na buňkách měnící se barvy. Buňky vytvářejí barvy natahováním pigmentu vaků; Čím větší dostanou mnohem více této barvy. Obvykle se to používá pro kamufláž. Obrázek vlevo je reakce z propojení sluchátek, zatímco hudba se hraje.

Ale nemůžeme všichni dostat ruce na tento typ mokra – zejména pokud život daleko vnitrozemí. Takže [Kemper] musel pracovat psaní nějakého zpracovatelského kódu. Výsledek je vidět vpravo. To dělá dobrou práci replikace pohybu a barevné kombinace originálu. Dokáže dohromady webovou ukázku, kterou můžete interagovat s použitím kurzoru myši. Ale také jsme viděli, jak dokázal verzi založenou na kinekta na našem místním hackerspace.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *