Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple vydává aktualizaci Java, aby oficiálně opravila zranitelnost trojského flashbacku, aktualizace nyní!

Apple vydává aktualizaci Java, aby oficiálně opravila zranitelnost trojského flashbacku, aktualizace nyní!

Apple dnes vytlačil aktualizaci pro OS X, o které opravdu doufá, že uzavře díru, která umožnila trojskému flashbacku infikovat více než půl milionu počítačů Mac.

Aktualizace s názvem Just Java pro OS X 2012-003 přichází poté, co více než 600 000 Mac bylo infikováno trojským flashbackem na svém vrcholu, takže třetí designéry oslav ponechaly dohromady různé aplikace pro diagnostiku a poté čištění infikovaných systémů.

Vzhledem k tomu, že majitelé Mac téměř nikdy nebyli oběťmi takových útoků-počítače poháněné Windows byly tradičně cílem takové ošklivosti-nyní se žádají obavy, zda to může signalizovat začátek v posunu zaměření pro chudé lidi.

Oprava společnosti Apple je nyní nabízena jako běžná aktualizace prostřednictvím procedury aktualizace softwarové aplikace, které jsme všichni rozuměli i lásku. Kromě připojení díry využívané Flashbackem oprava také deaktivuje automatické provedení java appletů. Pokud se jednotlivec rozhodne jej znovu aktivovat, systém jej okamžitě deaktivuje, když znovu po stanovené době, kdy nebyly spuštěny applety.

Celkový změnu aktualizace zní následovně a nenabízí nic jiného než oprav zabezpečení:

Tato aktualizace zabezpečení Java odstraní nejtypičtější variace malwaru flashback.

Tato aktualizace rovněž nakonfiguruje webový plug-in Java pro deaktivaci automatického provedení appletů Java. Jednotlivci mohou znovu povolit automatické provedení java appletů pomocí aplikace Java Preferences. Pokud Java Web Plug-in detekuje, že žádné applety nebyly spuštěny po delší dobu, opět zakáže Java applety.

Ukázalo se, že Apple minulý týden pracuje jak na opravě, tak na vlastním nástroji pro čištění, stejně jako s opravou, která je nyní implementována na počítačích Mac po celém světě, nyní čekáme na nástroj pro čištění značky Apple. Až do té doby již takové nástroje nabízejí podnikání jako F-Secure i Kaspersky, stejně jako kdokoli infikovaný by poskytl dobře, aby je poskytl výstřel dříve než později.

Apple bude doufat, stejně jako všichni majitelé MAC, že to neznamená začátek nové vlny trojských a virů zaměřených na Mac. Až dosud fungovaly stroje Apple pod bezpečnostní technikou založenou na zabezpečení prostřednictvím nejasnosti. S několika lidmi využívajícími Mac ve srovnání s těmi s Windows, spisovatelé škodlivých aplikací se zaměřili na platformu společnosti Microsoft, protože nabídl největší cíl. Nyní, když Mac roste v podílu a prodává se v rekordních číslech, může být tato technika zabezpečení být tak platná, jak to bylo.

Je to extrémně doporučené a také nemůžeme zdůraznit více o pravdě, že byste měli svůj Mac skutečně aktualizovat instalací této aktualizace. Je to obrovské bezpečnostní opatření a zabrání vám, aby byl váš Mac ohrožen a vaše data se dostanou do nesprávných rukou.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *