Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple Executive Eddy Cue předvádí Apple Pay tím, že se chystá nákupní spree [video]

Apple Executive Eddy Cue předvádí Apple Pay tím, že se chystá nákupní spree [video]

Sezóna nákupu svátků blíže a obří Cupertino nám přesně ukazuje, jak cenné Apple Pay může být, jako Eddy Cue – jako Eddy Cue – Apple Apple SVP webového softwarového aplikace i služby – předvádí službu v akci, když pokračuje v nákupním spree, které některé kamery dodržují.

Apple Pay má své problémy po spuštění, včetně událostí, kde byli klienti účtováni dvojnásobnou částku, která byla dlužena. Přestože to však zůstalo omezeno pouze na hrstku uživatelů, přesto to bylo vážné obavy, přesto poskytovalo citlivou povahu transakcí.

Apple hektický partnerství s maloobchodníky po celé USA a také se sezonou na dovolenou v plném proudu v plném proudu, Eddy Cue – jak je vidět na regionálním zpravodajském kanálu v Los Angeles – spokojený s zpravodajským reportérem a také si koupil v Santa Monice Využití nic, ale Apple platí a podpůrné aplikace.

Cue si objednal jídlo pro dva z Panera s využitím vlastní aplikace řetězce restaurací. Tito dva pak šli do obchodu, aby si vyzvedli jejich připravenou objednávku, protože cue si vybral jídlo jednoduchým klepnutím na jeho iPhone 6 pomocí Apple Pay.

Bloomingdale byl jedním z prvních několika řetězců obchodních obchodů, které přijaly Apple Pay při startu, a také tam pár směřoval další. Na kontrolním seznamu Cue; pár slunečních brýlí. Zajímavé je, že k provedení tohoto nákupu byl zapotřebí další podpis, který je formalitou pro nákupy v konkrétní částce, kde je dalším krokem preventivním opatřením podvodu.

Next Up – Disney Store, kde byly vybrány dvě panenky z filmu Frozen, když reportér dostal hlavu začátkem nakupování. Pro tento nákup nejsou potřeba žádné podpisy.

Poslední zastávkou dne byl obchod Apple, kde Cue hovořil o Apple Pay’s na internetových schopnostech pro gadgety, které mají dotykové ID, ale NFC. V zásadě mluví o iPad Mini 3 a iPad Air 2, které nelze využít s Apple Pay k nákupu v obchodech, avšak transakce v aplikaci lze dokončit pomocí této služby.

Společnost Apple Pay se objevila s iOS 8.1 a byla svědkem více než milionu předplatných v den svého spuštění a již odprášila konkurenci bezkontaktních systémů splácení od společnosti Google a další. S nákupní sezónou hned za rohem bude fascinující vidět Apple Pay v akci.

(Zdroj: KTLA)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak nastavit a také využít Apple Pay na vašem iPhone i na iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *