Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Hacked Auto náprava výnosy Custom 90 ° převodovky

Hacked Auto náprava výnosy Custom 90 ° převodovky

Potřebujete robustní převodovku úhelní převodovky pro zpracování přenosu napájení pro váš další velký projekt? Proč ne sklízet zadní nápravu z auta a udělat jeden sami?

Když o tom přemýšlíte, náprava vozidla pohonu zadního kola je opravdu jen pár 90 ° převodovky spojených interně a docela robustní montáž, které je snadno dostupné zdarma nebo na levné. [DONN DIY] je třeba převodovku, aby řídila sekačka ho vede k boneyardu pro surovinu. Video níže ukazuje určitou skutečně působivou práci s tím nepostradatelným nástrojem hardwarových hackerů, úhlového brusku. Nejen, že amputuje jeden z poloviny náprav s ním, vlastně vytváří téměř dokonalé drážky na zbývající zkrácené hřídeli. Taková práce se obvykle provádí na frézovacím stroji s dělicí hlavou a koncovým mlýnem, ale [Donndiy] Junchyard přístup pracoval skvěle. Jen jde ukázat, kolik můžete dosáhnout s tím, co máte, když nemáte jinou možnost.

Jsme překvapeni, když jsme zde neviděli žádné projekty Donndiyho] předtím, jak se zdá, že má docela tělo hacků postaven. Doufáme, že budeme brzy postavit další z jeho věcí, ale mezitím se můžete vždy podívat na některé z nebezpečí a úskalí automobilových rozdílů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *